Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Fazanynas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Fazanynas - taigi garsusioji valstybininkų klano irštva!

Kaip sako Valdas Vasiliauskas, o jis gi viską žino - būtent ten Adamkus būsimiesiems valstybininkų generolams teikė berniukus linksmybėms beigi tam, kad šiųjų rankos visam laikui liktų surištos.

Kadais įsteigtas garsaus vertelgos Pranciškaus Jurgučio (Klaipėdos Hidrotechnika savininko), Fazanynas tapo VSD susidomėjimo objektu, o paskui viską užgniaužė Mečys Laurinkus, katrasai 2001 metais įsikišo ir nutraukė tyrimą. Būtent Fazanynas buvo siejamas su slaptu bendradarbiavimu tarp Lietuvos ir Gudijos saugumiečių, o vėliau įtariamai išvirto net ir į Vytauto Pociūno nužudymą[1].

Tarp įtariamų Fazanyno lankytojų buvęs ir Albinas Januška, o visų skandalų apoteoze tapo Laisvo Laikraščio uždarymas, konfiskuojant tiražą.

Tai galimai šiuoju ir paaiškinama, kodėl taip ilgai niekas nesikeitė su tuoju VSD... Tai čia Pipedija vienareikšmiškai pareiškia, kad atsiriboja nuo bet kokių sąsajų ir visą tyrimą čia vykdys vanagai - Tomas Čyvas ir Valdas Vasiliauskas!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.straipsniai.lt/skandalai/puslapis/9460