Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Fausta Marija Leščiauskaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Fausta Marija Leščiauskaitė - Užkalnio žurnalo vyriausioji redaktorė ir šiaip visokiaip tobula!

Fausta Marija Leščiauskaitė - daugybės visokių žabų nekenčiama taip smarkiai, kaip daugiau joksai žmogus visoje Lietuvoje, nes gi sukelia toms žaboms absoliučiai nevaldomą kognityvinį disonansą. O kognityvinį disonansą sukelia labai paprastai - yra jauna, graži ir labai protinga - todėl pati ėmė ir susidėjo su Andriumi Užkalniu.

Fausta Marija Leščiauskaitė - Užkalnio žurnalo redaktorė ir šuniuko Oregono globėja, o tuo pačiu - ir Užkalnio draugė. Bene dar geriau, kad rašo anoji puikiu, analitiškai kandžiu stiliumi kuo geriausius straipsnius, tad tiesiog natūraliai sulaukia daugybės gerbėjų - jau kad ir dėl to, kad jaučiasi šiluma, nuoširdumas ir emocinis tikrumas.

Pipedija čia nelabai ką ir turi pridėt daugiau prie to. Nes štai jums ir prašom!


Žabų kognityvinis disonansas

Fenomenas, kuris čia neprilygstamas ir reikalaujantis atskiro, itin detalaus nagrinėjimo - tai ana žabų neapykanta Faustai Marijai Leščiauskaitei. O neapykanta čia tokia:

  • Visos žabos, ypač pagyvenusios, klaikiai pagiežingos ir pavydžios, ir kartu labai svajoja turėt gerą vyrą.
  • Andrius Užkalnis, pinigingas, protingas, iškalbus ir neblogai atrodantis - žabos vaizduotėje atrodo lyg princas ant balto arklio.
  • Čia gi iš kažkur išlenda Fausta Marija Leščiauskaitė, tiesiog piemenė, ir tą baltąjį princą nusigriebia!!!

Galit įsivaizduoti, kaip žabos nuo to pasiunta. O dar labiau įsivaizduokit, kad jei paprastas variantas būtų, tai dar žabos tik plūstųsi, kad čia vat - Andrius Užkalnis tiesiog pinigais aptekęs, už pinigus rado sau mergą. Ar kad ta merga - kvaila, bet tik jauna ir papai geri yra, tai dėl to ir užkibo. Ale gi nesigauna!

Fausta Marija Leščiauskaitė visiškai akivaizdžiai savarankiška ir be Užkalnio, o ir dar daugiau - didžiausio, storiausio Lietuvos žurnalo redaktorė, proto pilna kaip ir grožio, ir visais atžvilgiais už bet kokią žabą yra tiek aukščiau, kad tai žabai nėra išvis ką net galvoti.

Dabar įsivaizduokite, kaip žaba pasilyina save su Fausta Marija ir kas tai žabai pasidaro galvoje? Žabai galvoje prasideda staigus ir klaikus proto aptemimas. Ir tada žaba išprotėja.

Tai tokios tokelės...