Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Faktopediniai nebrendylos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Faktopediniai nebrendylos - tai žemarūšiai faktopedai, kurie netgi negeba atsirinkti, kur koks nors straipsnis yra bent ką nors bendro su mokslu turintis. Taigi, tokie rašinėja Vikipedijoje straipsnius su nuorodomis į visiškas blėnis, skelbiamas kokiuose nors populiaruose portaluose pramaišiui su visiškai marginaliniais šiknaskyliniais kliedesių puslapiais.

Dėl faktopedinių nebrendylų veiklos Vikipedijoje esanti mokslinė medžiaga yra prilyginama nesąmonėms, o nesąmonės įgauna mokslinių šaltinių vertę.

Labai dažnai faktopediniai nebrendylos, iš kur nors sužinoję kokį nors elementarų faktą, dėstomą netgi mokykloje, iš žmonių reikalauja kokių nors įrodymų ir nuorodų. Tipiniu atveju, pvz., kad ir įrodymo, kad eksponentinis augimas yra netiesinis arba kad jame kiekvienoje iteracijoje yra panaudojamas daugiklis.

Dėl savo labai silpno intelekto faktopediniai nebrendylos visus labai užknisa, bet kita vertus, patys apie save jie turi kraštutinai gerą nuomonę ir įsivaizduoja, kad linkų prašinėjimas kur papuola - tai iškili mokslinė veikla ir jų ypatingumas. Dėl tokio neadekvatumo daugelis įtaria, kad toks faktopedinis nebrendyliškumas yra ne kas kita, kaip tam tikra narcisizmo apraiška.

Tipinis pvz. - Hugo.arg