Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Faktai.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Faktai.lt - toksai neaiškios kilmės visai naujas internetas, būtų kaip ir kažkoksai portalas, tiktai kad rašo tenai neaišku kas. Kaip gandai sako, tai gal netgi patsai Artūras Račas, bet mes gandais nepasitikime, taip kad faktai labiau mums prie širdies.

Kartą gi Faktai.lt pasiuto, tai tik todėl, kad anoksai Dovydas Pancerovas paskelbė kažkokią medžiagą apie tai, kaip visokia propagandaRusijos sklinda per įvairius koloradų puslapius. Tai anuokart Faktai.lt parašė, kad tasai Dovydas Pancerovas dirba pagal kažkokių spec. tarnybų užsakymą, o be to kad Zigmas Vaišvila kreipėsi į prokuratūrą ir išvis kad buvo kažkokia antivalstybinė veikla, bet tos antivalstybinės veiklos nebuvo.

Tai kadangi Pipedija žinoma, kad remiasi tiktai faktais, o ne kokiais nors gandais ir kliedesiais, tai žinoma, kad ir Faktai.lt rašo teisybę, nes jau patsai pavadinimas sako, kad tenai tiktai faktai, o ne kažkokia netiesa. Pipedija griežtai atsiriboja nuo visokio dešiniojo trolibano ir kitos šušaros, kuri vygdo netinkamą antitarybinę veiklą.

Tuo pačiu Pipedija užtikrina, kad joksai Kremliaus propagandos tinklas neegzistuoja ir tai yra tiktai bjauri valstybinė kažkokių institucijų užsakymu vykdoma antilietuviška, antitarybinė beigi kitokia melaginga propaganda ir išvis nesąmonė.