Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

FWD

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Gražus FWD logotipas vaizduoja raides F, W ir D, o taip pat trikampius

FWD - garsus ir žinomas IT naujienų portalas, katro pavadinimo nelabai sugebam iššifruoti. O patys jie tai neskelbia kažkodėl.

Protingesni mums dar aiškina, kad FWD tai yra santrumpa, kuri reiškia žodį "forward" iš kažkokios kitos kalbos. Tas žodis greičiausiai reiškia tas tris FWD raides. Arba kokį nors kompiuterinį kodą, kurio nesuprantam.

Kadais įžymusai Džiugas Paršonis skelbė, kad nori suburt rašančius žmones į bendrą projektą, bet kad Nežinau kažkaip į tokį nesusibūrė, todėl reikia naują startuot. Tai gal taip ir startavo, nes Vienas Toks čia visokiais gandais siejamas, nors ir nėra jis tenai kažkaip kitus užgožiantis autorius, nes gal atvirkščiai - kitas jaunimas plačiai reiškiasi, nes jau autorių įrašytos kelios dešimtys, kuo retas kuris žiniasklaidos leidinys galėtų pasigirt.

Pipedija gi bijo pakliūt į FWD naujienas, nes ta rimta chebra nesupranta humoro ir juokauja taip, kaip juokauja kompiuterastai: net nesuprasi, apie ką, tik kažkokius nesuvokiamus žodžius ir raidžių kratinius kai parašo, tai jau nesuprasi apie ką, nes smegenys beskaitant perkaista smegenys beskaitant kartais kyla mintys, kad nesuprasi apie ką tie raidžių ir kažkokių simbolių kratiniai labai jau smarkiai kerta per smegenis.

Pavyzdžiui, kai nueini į FWD humoro skyrelį, nes niekur kitur nieko nesigauna suprast, tai tame humoro skyrelyje ir vėl nesigauna nieko suprast. Nes ten ir vėl apie kažkokius kodus, kompiuterius ir programas - nesigauna suprast. Nu ir ką čia dabar daryt?

Bet tai išties tai visai gal ir neblogas internetas, nes visi tokie protingi ir patys tai supranta viską gerai. Tai kažkas jei domitės kompiuteriais, tai labai verta jums čia imti ir nueiti tenai paskaityt kažką iš FWD.lt, nes kai kompiuterastai ten skaito, tai gal jiems ne taip baisu, kaip normaliems psichams iš visokių pipedijų...

O dar dabar kaip tik FWD skelbia, kad jų pusės metų gimtadienis, taip kad sveikinam ir linkim, nes jau dabar FWD patapo didžiausiu kompiuteriniu internetu visoj Lietuvoje!

Dar žr.

Patsai FWD portalas - http://www.fwd.lt/