Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Eugenijus Maldeikis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Eugenijus Maldeikis

Čia toks paksuolis, libdukas, rotariatas, nes sakosi esąs protingas, nors, kai buvo ūkio ministru, tai ten ne tik opozicionieriai - jo paties partiniai bendražygiai (tie patys "libdukai") nesusigaudė, ką tas norėjo pasakyti. Iškeliavo į Briuselį, Europatrliamentan, tai ten bišky akelės atsivėrė - nu, daugeliui lietuvių ten akelės prasiveria, ne tik Maldeikiui.

Tai vat, dabar Eugenijus Maldeikis žada dar ir Matulevičiaus partiją žada atvesti Briuselin - kaži, kodėl - gal ten savų dundukų trūksta...


Maldeikis ir Internetas

Kaip ir kiekvienam mepui priguli turėti savo internetą, tai Eugenijus Maldeikis irgi tokį turi, su blogu ir šiaip tokį išgražintą, be ne pats programino...