Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ernestas Leišys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Ernestas Leišys - anoks dargi nelabai kam žinomas bet įtariamai labai perspektyvus politikas, pagal profesiją - mokantis vairuoti ir maketuoti, besirungiantis su politikos eržilais Savivaldybių rinkimuose gūdžiais 2011 krizės metais. Pipedija jamgi linki visokeriopos sekmęs! Išties jisai nebūtų labai kam, o juo labiau Pipedijai užkliuvęs, jei tik ne įspūdingas jo amžius (1990 metų birželį gimęs jisai[1]) ir polytinė priklausomybė, su kuria jisai žengia koja kojon į šviesų rytojų (Lietuvos pensininkų partija).


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.vrk.lt/rinkimai/409_lt/Kandidatai/Kandidatas47434/Kandidato47434Anketa.html