Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Erikas Tamašauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Erikas Tamašauskas

Erikas Tamašauskas - anoks liberolas, iš liberalų sąjūdžio, tai gal ir nebūtų per daug žinomas, betgi sugalvojo prastumt įstatymą kažkokį, pagal kurį visokius mitingus ir demonstracijas vaikyt reikėtų vandens patrankomis, mat šiosios itin efektyvios, ypač žiemą... Vat tokie vat seimūnai pas mus šalyje...

Anksčiau gi Erikas Tamašauskas buvo Kauno meras, ale vienintelis gal toksai, kurį išmetė iš posto, pasitikėjimą iš jo atėmę. Tai tuomet, anais 2001 metais, Erikas Tamašauskas buvo Naujosios Sąjungos narys kažkoks. Matyt kad buvo, kam ir nepatiko.