Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Erika Lisauskienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Nagi vat taipgi rodė juk, rodė!

Erika Lisauskienė - taigi populiarioji žvaigždutė, berods ir dainuot moka, bent jau bando, užtatai garsėja tuo, kad bando būti panašia į Pamela Anderson, o Kauno policininkams rengia nemokamus striptizo seansus.

Tai čia jau geriausiai citata būtų iš savo akimis tai mačiusių ir fotografavusių Lietryčio žurnalistų[1]:

Isteriškai kikendama ir žvygaudama girta moteris policininkams demonstravo savo apnuogintą krūtinę, siūlė ją pačiupinėti. Nesulaukusi atsako, ji pati ėmė demonstruoti iniciatyvą - ranka stengėsi paglostyti komisariate budėjusių pareigūnų lyties organus, kilnojo sijoną. Atvykus žurnalistams, E.Lisauskienė garsiai rėkavo, sakė, kad su pareigūnais norinti lytiškai santykiauti.

Tai ir Pipedija čia gi dar prideda, kadgi tai jau gal netgi lenkia garsiosios Džordanos Butkutės pasirodymus tikrai!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrytas.lt/-12586758561258466345-girta-daininink%C4%97-erika-%C5%A1iurpino-kauno-policininkus-nuotraukos-video.htm