Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Enrikas Daktaras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Enrikas Daktaras - gi kalbama, kad ir Pakso dukros Ingos Paksaitės draugas, kartą įkliuvo, pabandęs su draugais užsiimti tiesiog naiviai durnu bizniu - siųsti amfetamino tabletes į JAV paštu.

Na tai čia kaip sakant, vargu, ar verta apie tai labai komentuot gi, nes taip daugelis ir sako, kad gi išties šedevralūs asmenys giminėj gimsta tiktai kas antrą kartą, tai gal susilaukęs palikuonių, taps ir Enrikas Daktaras kito garsenybės tėvu, nesgi žinia, juk ir paties Henriko Daktaro tėvas ypatingomis veikomis nepasižymėjo, ką ir sužinome iš paties Henriko Daktaro knygos, gi tuo tarpu pastarojo senelis buvo garsus per visą Sovietų Sąjungą...