Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Energetikos tiekimo bazė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Energetikos tiekimo bazė - gi anokia įdomi tokia įmonė, daugel metų tiekusi visokią ten įrangą į Ignalinos AE, buvo kartą susieta ne su kuo kitu, ogi su pačia Prunskiene ir spaudoje kaltinama visokiomis neaiškiomis machinacijomis, gi kuo tai baigėsi taigi ir nežinom dabar, nes Ignalinos AE ėmė ir užsidarė, tuo tarpu Prunskienė patyrė feilą rinkimuose...

Šią kontorėlę būktai įkūrė anoks Sergejus Rusakovas, buvęs vienas iš Ignalinos AE vadovų sovietiniais laikais. Direktoriai tenais plika akimi matėsi kad tėra statytinukai (ir statytinukės). Pagrindinis tos firmelės, reziduojančios kažkur Vilniuje kažkur Sodų gatvėje, darbas buvo - tiekti visokią įrangą Ignalinos AE. Žinoma, ta įranga adekvačiai pabrangdavo, o pirkti tiesiogiai kažkodėl nelabai išeidavo. Taigi baigėsi tas rojus po to, kai bandė įkištai atomščikams kažkokius lievus valdymo strypus, iš Černobylio atvežtus. Taip ir nepavyko, nes inžinieriai kryžium gulėsi - sakė tokio šūdo į savo aparatą nekiš.

Po to žvaigždė jųjų ėmė leistis, nors jie sunkiai su tuo susitaikė - pradėjo viešai rašinėti skundus ir patys skųstis kad jų nemyli niekas, o ėmė persekioti visokios tarnybos - tai kažkokie mokesčiai nedamokėti tai dar kažkas... Dar buvo pripezėję visokiausių idėjų kaip gelbėti Lietuvą iš energetikos krizės, bet korumpuoti ir kitaip blogio linkintys valdininkai šių idėjų nė pro kur išgirsti nenorėjo. Sklinda gandai kad ETB, kaip ana sutrumpintai vadinama buvo, ėmėsi visokios logistinės veiklos beigi nuomoti kažkokį tai limuziną.

Gandas sklinda, kad Rusakovo pavardė šmėstelėjo ir Rusijos prokuratūroje - pasirodo ne tik nebuvo įmanoma tiesiai iš gamyklos nusipirkti reikiamų įrengimų, bet ir kažkas sugebėdavo pavogti iš Leningrado AES įrangą ir per naują ją parduoti elektrinei. Dar naglumo neužteko tai perpardavinėdavo nurašytą įrangą - tik gamykloje numerius perkaldavo. Štai tau ir taikus beigi saugus atomas.

Gi kitas įdomus aspektas, kad šią įmonę kažkaip žurnalistai susiejo ir su anokiu Jurijus Šefleris, katrasai yra latviško Rigas Balzams savininkas, o taip pat ir dar didesnės kontoros S.P.I. Group vadas, taikęsis kažkada į Stumbrą ir siejamas su anokia Solncevo grupuote...