Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Emo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Tipiškas emo

Emo - neaiškios kilmės jaunimo pakraipa. Kilmė nežinoma. Kartais siejama su gotais, kartais priešpastatoma gotams ar pankams, jau nekalbant apie metalistus. O gi dar siejama su emu, tai nekurie netgi teigia, kad išties - viena ir tas pats.

Dar kartais būna, kad koks nors metalistas ima ir primuša kokį nors emo, tai tada būna pilnas pasireiškimas visame gražume, nes emo tada verkia, o ašaros labai tinka jiems į nuotaiką ar tai kažką tokio, todėl šitas smerktinas reiškinys apsireiškia, kaip protesto forma - ašaros, todėl visuomenė galėtų geriau susirūpinti savo jaunimo sveikata, nes neurozė tai akivaizdi, o ką tada vaikai daro? Ogi eina į Pipediją straipsnių apie emo vandalizuot!!!

Patogenezė

Priežastys nežinomos. Simptomatikai būdingas verksmingumas, ant akių užkritę plaukai, kurie turi paslėpti ašaras, nemuzikalumas. Būdinga paaugliams iki 14-15 metų. Vėlesniame amžiuje liga paprastai nunyksta savaime. Siejama su hormonų audromis. Atvejai, kai liga tęsiasi ilgiau, gydytini stacionare. Itin efektingai padeda urinoterapija, sunkesniais atvejais - didelėmis dozėmis. Potencialus sąryšis su komunizmu.


Dėmesio! Atention! Achtung! Uwaga! Внимание!Emo gali būti pavojingi vaikams!

Neseniai S.Peterburge, Rusijoje, devyniolikmečiai vyrukai - emo ir gotas nuskandino vonioje, o po to išmėsinėjo ir suvalgė įsimylėjusią į tą emo šešiolikinę panelę!

Anai paskambinus tam emo, tas pasakė bičui gotui, kad "tuoj mėsa ateis", išvijo bute sėdėjusias panas, pripylė į vonią vandens ir pasiūlė tai šešiolikinei išsimaudyti - girdi, prieš smagų emo-seksą.

Ta durnikė ir sutiko, o tas emo užėjo į vonią, atsisėdo jai ant kojų ir sutartai sukosėjo, kad tas gotas užeitu. Tai anas užėjo ir tos mergos galvą po vandeniu įkišo, o emo kojas prispaudęs laikė - taip ir nuskandino.

O tada užkūrė orkaitę, toj pačioj vonioj nupjovė nuo panelės šlaunų ir šonų skaniausius gabalus ir pasikepė su bulvėm, sūriu ir cibuliais, o kas liko sudėjo į maišiukus ir nuvarė į šiukšlynus. Aišku, netrukus anuos pagavo, bet tai panikei ar jos mamai nuo to ne lengviau.

Tai būkit atsargios su tais emo, mergikės, bo anie gali turėt polinkius į kanibalizmą!

Visa šita emo-baisybė aprašyta nevalstybine kalba čionais