Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Emma Watson

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Vienok kaip naujos kartos atstovė, Emma Watson puikiai išmano, kaip panervinti visokius berniūkščius, taip kad Pedomeškis nesidžiaugia

Emma Charlotte Duerre Watson, arba lietuviškai Ema Vatson daugeliui dar žinoma, kaip Hermiona Granger (angl. Hermione Granger) - naujųjų laikų fapinimo deivytė, mat Hario Poterio filmų ir knygučių prisižiūrėjusi bei persiskaičiusi karta nukvako nuo anos. Tai dabar visas jaunimėlis kraustosi iš proto ne nuo kokių nors olialiaškų išties, o nuo intelektualios knygagraužės Hermionos.

Tai panašiai, kaip kokia sovietmečiu irgi buvo kažkada Alisa Selezniova, katra pačiais pradiniais visokių berniukų brendimo amžiaus tarpsniais aniems užsifiksuodavo ir tapdavo svajonių subjekte, taip ir dabar Hermiona Granger yra kultinė personažė, kurios nuotraukas visi žiūrinėja ir daro neaišku, ką ten pasislėpę. Taip, kaip kadaise darydavo, žiūrėdami į princesę Lėją. Vienok toji princesė Lėja nebuvo tokia intelektualumu spindinti personažė, tai gal dėl to Ema Hermiona Vatson ir gaunasi dabar populiaresnė.

Hermiona populiaresnė už Lėją ir Lietuvoje, nes slaptos apklausos rodo, kad fapintojų skaičiumi lenkia pastarąją bent 13,7 karto.

Štai taip paaiškėja ir dar vienas slaptas Hermionos gebėjimas: ana moka transformuoti savo veidą į pilnavertį trollface, kas aišku, kad daugeliui kelia kognityvinį disonansą

Tai čia dar visų smagumo dėlei pranešame, kad nors ana ir atrodo daugeliui dar labai jauna, ale gimusi 1990 Balandžio 15, dabar jau yra daugiau, kaip 22 metų amžiaus, taip kad visokiems paaugliams jinai yra netgi pagyvenusi moteris, pradėjusi senti, taip kad čia vargu, ar vertėtų taip ja džiaugtis jums, nes visokiems mažvaikiams tai neturėtų rūpėt.