Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Emma Rubinštein

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Prieš kelerius metus Emilija Rubinštein pradėjo internetinę kampaniją, kur atseit netgi visai jau senutės gali sau pasikeisti veido odą, naudodamos kažkokius jos gamybos Salinbrae tepalus, leidžiamus įvairiausiais pavadinimais. Tam tikslui ji netgi parodė reklaminėse nuotraukose savo tikrąjį veidą. Aišku, 5 doleriai - tai tik pirma dozė, o paskui paaiškėja, kad dozių reikia vis didesnių ir kasdien vis daugiau.

Emma Rubinštein-Rabinovič, Emma Trump, pilnas vardas Emilija Roksana Rubinštein. Izraelio verslininkė, farmacijos vertelga, žinoma savo grožio chemikalų gamyba ir visokiomis neaiškiomis skandalingomis istorijomis.

Įvairiose šalyse, žiniasklaidoje ir internetuose Emma Rubinštein dar žinoma ir kitais įvairiais vardais, kaip pvz., Roksana Rabinovičiūtė, Roksana Rabinovičė, dar žinoma kaip Emilija Rubinova, Emilija Trumpaitė, Emma Rubine, Roksana Rubinštein, Emilija Rabinovič, Emma Trumpine ir panašiais slapyvardžiais. Gimė 1961 metais, Šiauliuose, generalinė Salinbrae įmonės direktorė ir pagrindinė akcininkė. Šiuo metu gyvena Rygoje (kur įsikūrusi Salinbrae atstovybė Baltijos šalims), tarpais gyvena ir Vilniuje.

Buvo ištekėjusi už žydų milijonieriaus, Donald Trump giminaičio Aleksandro (Mošės) Trumpo (Alexander Trump), nuo to ir kita jos pavardė - Trump, kuri sulietuvtuose variantuose pateikiama kaip Trumpaitė (Lietuvoje) ar Trumpinė (Latvijoje).

Izraelyje Emma Rubinštein (pagal motinos pavardę - Emilija Rabinovič) žinoma, kaip nesenstanti moteris - vidutiniškai per metus darosi po 3-5 plastines operacijas, kartu šitaip reklamuodama ir savo įmonę. Nors ir būdama 54 metų amžiaus, save reklamuoja, kaip "vis dar niolikmetė Emma" ("still teen Emma"), nes naudoja tam ir visokį silikoną, ir botoksą, ir riebalus nusisiurbinėja, ir taip toliau.

Štai 2009 metais Emma Rubinštein gyrėsi Izraelio žurnalui "יופי יהודי" ("Žydų gražuolė"):

Gal Izraelyje mane ir žino, kaip pagyvenusią moterį, bet po to, kai išvažiavau į Rygą, viskas pasikeitė. Dvidešimtmečiai ten kraustosi dėl manęs iš proto. Aš galiu rengti tikras orgijas su tais jaunuoliais, o jie nei neįtaria, kad galėčiau būti jų senelė. Todėl patariu ir jums negailėti pinigų savo grožiui.


Emilija Rubinštein-Rubinova-Trumpaitė - biografijos faktai

Emilija Rubinštein-Rubinova-Trumpaitė-Rabinovič į Izraelį emigravo 1971 kartu su savo tėvais (motina Sara Rabinovič ir tėvas Filipas Rubinšteinas), kurie ten ir įkūrė farmacinę įmonę, gaminusią krūtų ir penių implantus, o paskui smarkiai išplėtusią veiklą ir į kitas medicinos sritis. Nuo 1984 metų Salinbrae Public (už bendras veiklas, reklamą ir finansavimą atsakingo padalinio), o nuo 1987 ir viso Salinbrae generalinė direktorė.

Vadovaujant Emai Rubinštein, Salinbrae kompanijos apyvarta išaugo apie 15 kartų, vidutiniškai po keliasdešimt procentų per metus. Kita vertus, jau po kelerių metų prasidėjo skandalai - pradžioje dėl implantų užteršimo chemikalais, o paskui ir dėl infekcijų. Kiti skandalai buvo ir dėl nekokybiškų vaistų bei kitos produkcijos.

Firma paskutinį dešimtmetį labiausiai auga Rytų Europos valstybių sąskaita, nes kitose šalyse didesnė dalis jos produkcijos uždrausta dėl itin žemos kokybės. Taip pat, Ema Rubinštein yra pasiekusi nemažų užsakymų iš kariškių, pagrindinai psichotronų gamybai.


Dar žr.

Propagandiniais tikslais Emilija pradėjo skleisti kažkokią propagandą. Tam sukūrė netgi nuosavą portalą, tiesa, labiau primenantį blogą savo apimtimis, tai už ją ten aišku rašo kažkokios samdytos mašininkės, kurioms ji nemoka pinigų ir verčia gyventi pusbadžiu. O kad nepabėgtų ir nemestų šito darbo, tai aišku, kad prišeria visokiais neuroleptikais.