Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Emigracijos cunamis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kitaip nepavadinsi šilto 2009 - ųjų lapkričio mėnesio mūsų Marytės žemėje, kaip staiga nei iš šio nei iš to, nors ekonominė krizė, politkorektiškai pavadinta sunkmečiu, jau gerokai įsismirdėjusi, ir, pasak, skaičiuotojų-analitikų-mąstytojų, o jokiais būdais ne duonos valgytojų, pradejo netgi it brudnas sniegas po žiemos po biskį trauktis, staiga, ant žiniasklaidos, tautiečiai puolė krautis lagaminus ir pirkti bilietus į pirmą pasitaikiusią pusę.

Internetai pilni komentarų, kuriuose atsispindi griežtas (it griežtis) nusistatymas daugiau niekas negrįžti į Marytės žemę, skrepliai net taškosi iš interneto modemo, na ir taip toliau taip toliau, nekalbant jau apie TV peredačias, kuriose įžymybės ale Žilvinas Žvagulis porina bendrai suformuluotai opinijai, sako, dabartinės valdžios durnumas įtakojo jo pajamas iš jo dainuojamo šūdo, ir matyt pac rengiasi pasekti anokios įžymybės Arvydo Vilčinsko pramintu takeliu. Televizija dar rodo laimingus emigrantų veidus, o ant ekrano išdėsto įmantrius skaičiukus, kiek ten per mėnesį nesunkaus darbo galima Porche nusipirkti. Ir dėl visko regi skaltas Kubilius ir Valinskas.

Na viskas yra šūdas, nieko blatno - Lietuva kenčia nuo emigracijos šmėklos tiek, kiek egzistuoja jos neprigulnybė. Smetonos laikais tik vienas skirtumas kad interneto nebuvo, bet matyt srendžiant iš to, kad dalis emigruotojų net po geležine uždanga sugrįžo po dėdulės Stalino siautėjimo, matyt nekas tenais buvo ir tais romantiškais laikais. Vienžo - eilinį syki valdžia kalta, kad čionais žmogus už žmogų nelaikomas, o kad Seimas jo teises senai pyzdon (o gerai būtų kad šiknon būtų...) susikišęs, tą irgi bandė pasakyti susirinkęs jaunimėlis.

Vienžo - kvepiasi tuo, kad kaikas mano, kad tautai reikia naujo mesijo.... naujo vedlio, kuris, be abejo, visiems gražiai pažadės per mėnesį surinkti visus emigruotojus į krūvą ir gražinti juos pas jų mamytes ir tėvelius, beigi senelius su artimaisiais. Ir dar pažadės daug daug gražių dalykų, kurių mums net nesisapnavo. Kai kas mano, kad tokiu mesiju eilinį syki galėtų būti Algirdas Brazauskas, ale anas sveikatos jau nebelabai prilaikantis.

Dar žr.: