Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Egidijus Nasevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Egidijus Nasevičius - gi toksai tinklaraštininkas arba kaip sakoma - blogeris, nes rašo krūvą visokių blogų nuo senų laikų. Tiesa, kartais kokį nors blogą nustoja rašyt, o kartais - pradeda rašyt kokį nors naują.

Ogi dar buvo kartą taip, kad 2018 metais gruodžio 9 vyko kažkoks mitingas - Paskutinis skambutis, kurį Andrius Tapinas sukvietė. Tai Egidijus Nasevičius nedalyvavo, nes paaiškėjo, kad galimai norėjo deginti geltonus autobusiukus, o juos matyt norėjo deginti todėl, kad pats dirbo kažkur Varėnoje ar tai dar mažesniame kaime mokytoju, taip kad matyt labai nenorėjo mokinių. Todėl policija jam parašė įspėjimą[1].


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/savo-bloge-apie-mitinga-ir-valdzia-prabilusiam-varenos-mokytojui-e-naseviciui-policijos-ispejimas-56-1072010


Egidijus Nasevičius
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!