Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Efraim Zuroff

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Efraimas Zuroffas (Efraim Zuroff) - anoksai liūdnai pagarsėjęs Vyzentalio centro bendardarbis, save istoriku besiskelbiąs... Taigi vienok, dar ir derektorius šio centro buvo gan ilgai. Tai dabar vis garsėja visokiais pareiškimais, esą visur antisemitai - ir Lietuvoj, ir Latvijoj, ir Estijoj, ir Kroatijoj, ir Lenkijoj, ir belenkur išvis.

O taip gi pas mus pagarsėjo, kai pareiškė, esą NKVD nusikaltimų tyrimas Lietuvoje - tai antisemitizmo apraiška ir išvis bandymas nuneigt Holokaustą. Kaip ir reikalavimas Europoje pripažinti komunistų nusikaltimus. Tai šitai JAV lietuvių laikraštis "Draugas" aprašė pakankamai plačiai, kas norit pasiskaityt - netgi labai jau konservatyvus ir atsargus Bernardinai.lt internetas buvo pas save šitą straipsnį paskelbęs...

O dar, dabar anas su Rūta Vanagaite susidėjęs - tai toji su ujo irgi susidėjusi, tai porelė ir taip toliau, o iš to daug kas ir matosi - kad jie susidėję kažkaip.


Efraimo Zuroffo pasisakymai visokie ir šiaip veikla Europoje

O tai čia ką apie Lietuvą jis skelbia - tai visai niekai pasirodo, nesgi pasirodo, kad anas netgi skelbė, esą Kroatijos pinigai esantys fašistiniais ir Kroatijoj reiškia antisemitizmas, nes jos pinigai vadinasi taip, kaip vadinosi ir tuo metu, kai pas juos fašistai valdė. Tai čia dar galim įsivaizduot, kaip Efraimas Zurofas pareikalautų, kad litas būtų pervadintas...

O apie lenkus tai sklando gandai, kad Efraimas Zuroffas pareiškė kartą, kad šieji antisemitizmą gauna per motinos pieną ir reikalavo, kad lenkų aukoms Aušvice skirtas paminklas būtų nugriautas, mat jis įžeidžia žydų aukų atminimą, nes pastatytas kryžius kažkaip įžeidžiąs žydų aukas... Tai sako po šitų kalbų dabar bijo Lenkijon atvažiut...

Tai čia kaip ir belieka gal tart, kad gal ir teisus yra Norman Finkelstein, kalbantis apie Holokausto industriją, bei tie kritikai, kurie teigia, esą Efraimas Zuroffas išties tik tą ir daro - pelnosi iš nežmoniškos žydų žūties nacių mirties stovyklose, o dabar - ir išvis iš visų žydų, kiek tik yra, tik ir teieškodamas, kaip eskaluoti antisemitizmą. O paskui visokiais įmanomais būdais renka pinigus kovai su antisemitizmu...

Tai paskui ir prasideda nesąmonės visokios, kai kokie žydai pabando užsimint, kad jiems sinagogas valdžia grąžintų bent tuose miestuose, kur žydų yra, tai visokie durneliai Zuroffo kalbų prisiklausę pradeda cypt, kad žydai pinigų reikalauja!

O bet tačiau, Pipedija vienareikšmiškai pastebi, kad jei taip yra, kad Efraimas Zuroffas eskaluoja antisemitizmą, tai jam puikiai sekasi, nes gi tiesiog melejonai visokių durnelių, o ir šiaip akivaizdžių dibilų kai prisiklauso tokių kalbų, tai išsyk ima plūstis apie žydus ir taškydamiesi seilėmis kleidėti belenką.


Pipedija reziumuoja

Ale betgi kokių cirkų galima pasauly pamatyt, eina naxui...