Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Edmundas Svotas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Viskuo patenkintas Edmundas Svotas teismo rūmų salėje

Edmundas Svotas - šlykštus žudikas ir nusikaltėlis, kaip dažnas spėja, narkomanas, kuriam heroinas išdegino smegenis tiek, kad tasai, apsisvaiginęs, darė bezpridielus, kiti gi sako, kad tai žudikas-manijakas, o dar treti aną kaltina įgimtu žvėriškumu. Akivaizdus sociopatas nužudė du žmones Panevėžy, vieną vos už 95 litus, kitą gi - išvis už nieką, aukas subadydamas daugybe peilio dūrių. Įtariamas buvo dar keliomis žmogžudystėmis, bet anos liko neįrodytos, tačiau visvien nusikaltėlis gavo iki gyvos galvos.

Vaiku vadintas kraugerys sėdo į kalėjimą 11 kartų, pirma sėsdavo vos už vagystes, dar būdamas nepilnamečiu, o paskui - jau už plėšimus, o gi pirma laiko paleistas iš kalėjimo 2007, jau 2008 sėdo vėl, jau šysyk iki gyvenimo galo, mat neilgai tetempęs, ėmėsi plėšimų vėl, o paskui jau visą Panevėžį pašiurpino klaikia serija apiplėšimų, sužalojimų ir žmogžudysčių.