Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Edmundas Girskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Edmundas Girskis - taigi pagarsėjęs kovotojas su vaivorykštine grėsme irgi tolerastais, sukūrė internetą, katrame ragino visus kovoti prieš pederastizaciją, už ką ir buvo nuteistas teistumu ir 1000 litų bauda.

Tai čia dar Pipedija nesupranta teismo sprendimo, kad nukonfiskuoti Edmundo Girskio motinos kompiuterį - nes nei tas kompiuteris kuo dėtas, nei asmuo iš kurio jis atimtas kuo nors nusikalto, nei tai kažkaip kažką pakeis šitai. Tai čia maždaug vat įsivaizduokim, įsilaužia kokie nors vagys į butą jūsų, ten primuša jūsų sutuoktinį, o tada iš jūsų teismas butą konfiskuoja. Tai čia kaip sakant, sprendimas teismo aišku neginčijamas gal, betgi akivaizdžiai entelektualus galimai!

O tai ir gerbiamasai Romualdas Ozolas berods įvertino šitą įvykį galimai, kaip pavyzdį LTV, tai gal ir atšliaužianti cenzūra čia reiškias galimai! Tai galimai ir Pipedija čia labai atsargiai nori pasisakyti, kad galimai teisėsauga patys supratot!