Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Drakonas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Drakonai)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Drakonas - galimai fiktyvus, ropliškos kilmės dėdė, katro nekenčia ir katram mirties linki kožnas doras metalistas ant šio svieto. Ypač Drakono nekenčia metalistai, linkę klausyti heavy ir power metal. Neapykantos priežastis nėra iki galo aiški, nors šitą paslaptį išnarplioti mėgino didžiausi nūdienos šviesuliai, kaip antai Stefanas Hokingas.


Įvairūs mitai ir legendos

Tipinis metalistų subkultūrai priklausantis jaunuolis kovoja su tipiniu drakonu

Seni žmonės sąpalioja, jog Drakonas neva gyvena aukštame bokšte, katrame akylai saugo neabejotinai fiktyvią nekaltą mergelę ir per ilgus metus ją nei ėda, nei nekaltybės problemą sprendžia. Būdamas taip gerai įsitvirtinęs, nedorėlis yra nepasiekiamas metalistams, todėl anie išlieja savo neapykantą kurdami dainas apie Drakono mirtį. Pasaulyje labiausiai pasižymėjo dvi tokių žudikų komandos: amerikonai "Manowar" ir Lietuvos šlager metal kapela "Zanzerdeil".

Kai kurie folkloro mylėtojai tvirtiną šią legendą esant baltiškos kilmės, mat pirmasis šaltinis, minintis Drakono nužudymo motyvą - senobės lietuvių folk metal sakmė "Eglė žalčių karalienė", katros kulminacijoje gauja įtūžusių metalistų dalgiais nudobia Drakoną, besiturškiantį Baltijos jūroje.


Šiuolaikiniai drakonų tyrimai

Šiuolaikiai tyrimai rodo, kad drakonai ir legendos apie juos - tai ne kas kita, o liaudies perteikti pasakojimai apie ankstyvus žmonių susidūrimus su ropliažmogius: šie yra tokie pat godūs, kaupia auksą, turtus, yra labai gudrūs ir klastingi, grobia neįtikusius žmones, vykdo genetinius eksperimentus ir terorizuoja ištisas tautas. Šiuo metu jau įrodyta, kad driežažmogiai yra žinomi žmonijai nuo senų laikų ir susiję su ateiviais, svetimu prakaitu lobstančiais iš brangiųjų metalų kasyklų eksploatacijos.

Kova su drakonais - tai mitologizuotas atpasakojimas, rodantis, kaip žmonija bando pasipriešinti nežmogiškai, žiauriai ir klastingai priešiškų padarų civilizacijai, besislapstančiais už iliuminatų iškabų.