Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Dombrauskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Dombrauskis - toksai blogeris kažkoks, nes rašo tinklaraštį, kuriame dalinasi savo įžvalgomis apie nelabai aišku ką, nes matyt nori būti kultūringas, tvarkingas ir protingai parašyti viską. Todėl Dombrauskis laikytinas vienu iš gražaus, gero ir kultūringo bloginimo, tiksliau, tinklaraštininkavimo pavyzdžių.

Štai kartą pavyzdžiui, Dombrauskis ėmė ir sugalvojo, kad reikia skaityti knygą. Ir paskaitė, ir aprašė bloge. O kitą kartą sugalvojo, kad jis yra kažkokių herojų dalis, ir taip pat aprašė bloge. Ir taip toliau. Mes todėl čia norim pasakyti, kad nežinom jau ką norim pasakyti, nes mes neskaitom ir nerašom. Pipedija.

O dar kartą Dombrauskis ėjo namo, buvo vėlyvas vakaras. Beeidamas, sutiko moterį. Jai irgi buvo vėlyvas vakaras, ji irgi ėjo kažkur. Jie prasilenkė ir nuėjo namo. Ta prasme, į skirtingas puses.

O dar kartą Dombrauskis parašė, kad blogerių savireklamos savaitė 2016 esanti kažkokia neaiški, nes visi kažkokius tinklus rezga, o kaip juos rezga - niekas neatskleidžia. Todėl Pipedija ėmė ir įtraukė Dombrauskį į voratinklį ir kažkokį blogosferos klaną. Dombrauskis liko nieko nesupratęs, tačiau tapo voratinklio dalimi.

O dar kartą Pipedija eilinį kartą nusišnekėjo, tai Dombrauskis ir vėl pasakė tiesą - kad Pipedija nusišneka.


Dar žr.