Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Docentas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Docentas - tai ne titulas, o dar vienas Kanto klonas, kuris aiškiai visiems skelbia, kad SSRS buvo gėris, o jos griuvimas buvo blogis. Tam skelbimui ir turi nuosavą blogą, kuriame panašius svaičiojimus pasakoja, tarpais komentaruose visgi kaip tai prisipažinęs, kad sovietmečio akyse nematė, o apie jį tegirdėjo kokiose tai neaiškiose kalbose kažkieno.

Čia galėtume ir netęsti, bet kad nors kartą anasai padarė gerą darbą: parašė protestus prieš SOPA, nes matyt nujausdamas, kad kartu su visa užcenzūruota demokratija ir jam pačiam apynasrį kažkas uždėtų, taip kad ir Pipedija čia pritaria: visos nuomonės turi teisę pasisakyt, o kiekvienas savaip durnas, o ir patį Docentą su Pipedija palyginus, tai tasai ne toks jau ir beviltiškas atrodytų.

Taip kad jei jums patinka kova už išum supelijusio sovietmečio atėjusius šūkius, pasipriešinimas psichotronams ir chemtreilams, ar šiaip užėjo noras panardyt po blogosferos užkampius, tai štai jums ir prašom, būtinai paskaitykit. O jei tai, ką paskaitysit, pasirodys besą tiesa, tai tada galėsit tarti, kad ne veltui taip piktinasi valdžios palaikytojai šiuo blogeriu.


Dar žr.