Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dobilas Kirvelis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dobilas Kirvelis - anoksai didis Lietuvos mokslinykas nuo Užpalių kaimo, sakosi biofizikas, beigi visuomenės ir politinis veikėjas. Didis aktyvus socdemas savo laiku. Studentai ir bendradarbiai jį mylėjo ir vis apgailestaudavo, kad gimimo liudijimus išrašanti kontora padarė vieną, bet didelę gramatinę klaidą įkeverzodami jojo vardą į oficialius dokumentus. Ne vienam studentui, kalbama, jisai padėdavo apsispręsti, ar verta toliau studijuoti įdomiąją biofiziką, ar sukti kur kitur. Taip jis išgelbėjo šią patrauklią ir perspektyvią mokslo šaką nuo visokių ten dobilųdibilų. Daugeliui užsispyrėlių mokslinė diskusija apie tai, kurią valandą ir minutę buvo išrasta DNR ir kokią tai turėjo reikšmę agrokultūrai, persikeldavo į atatinkamas komisijas.

Pedivikija apie Dobilą Kirvelį

Pedivikija labai gražiai atsiliepia apie p. Dobilą Kirvelį, tarsi pats tenais apie save būtų rašęs. Pavyzdžiui: "Šiam mokslininkui visada buvo būdingas jaunatviškas, liberalistinis požiūris į mokslą. Savo studentams jis neretai pasakodavo, jog Maskvoje pirmiausia paprašė savo vadovo netrukdyti jam gilintis į pasirinktą temą. Nors vadovas ir abejojo, ar taip mąstantis doktorantas laiku apsigins disertaciją, studijas Maskvoje baigė labai sėkmingai.

Dėstydamas mokslininkas nuolat pabrėždavo nesustabarėjusio mąstymo, asmeninės iniciatyvos ir jaunatviškos energijos reikšmę, primindavo daktaro Vatsono bei Kriko gautą Nobelio premiją už DNR dvigubos spiralės atradimą ir kitus būtent jaunų mokslininkų nuveiktus darbus."

Mielam snargliuotam Pipedijos skaitytojui verta paaiškinti, kad "liberalistinis požiūris į mokslą" reiškia per paskaitas tauzyti belenką, o per egzaminą reikalauti mokėti atmintinai visus įmanomus vadovėlius.


Net ir į senatvę p. Dobilas Kirvelis nepraranda progos paplepėti. Mes nesigilinome, ką jis tenais skiedžia, tiesiog suteikiame galimybę jumgi artimiaus susipažinti idant žinotumėte su kuo reikia sveikintis gatvėje