Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Dmitrij Kiselev

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Dmitrij Kiselev žydrame ekrane ir visame gražume

Dmitrij Kiselev - anoks rusų propogandistas, Aleksandro Nevzorovo substitutas, baisiai pasižymėjęs apšviesdamas visus apie 2013 ir 2014 metų įvykius Ukrainoje (pagrindinis motyvas - keletas nacionalistų muša miliciją), o už tiesos skleidimą nuo Putino gavo valdyti ištisą televiziją.

Beje, pasižymėjo ir kitos teisybės skleidimu, pavyzdžiui, apie skalūnų dujų keliamus armagedoninius pavojus, tad kalbama, kad Jonas Nairanauskas jojo klausosi visada išplėtęs ausis.

Čia, suprantama, fotožopas, bet tiesa gi pasakojama pasakoriaus Kiseliovo ne ką ten tesiskiria. Nesuprantantiems rusų kalbos jumei išverčiame:Vienoje iš okupuotųjų gatvių teroristė-mirtininkė chloroformu bando užmigdyti mirštantį kariūną