Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Didžiasalis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Didžiasalio kasdienybė

Didžiasalis - O gi toks nei tai kaimas nei tai miestas. Trumpiau tariant dievo užmirštas kraštas. Randas kažkur tai Ignalinos rajone prie belorusijos pasienio. Yra keli didžiuliai ežerai tvenkiniai taipogi beigi žvyro telkinys. Dar kartais vadinamas zombių sostine ar panašiai - kalbama, kad pusė Vilniaus miesto centro alkoholikų buvo tenais išeksportuota sumokėjus grašius už butus ir dar davus pagėrimui.

Dar kas kartais būna ir pasako, kad gal Kalabybiškės ir neegzistuoja, bet tai Didžiasalis tikrai yra, negana to, vis žadėdamas tapti miestu-vaiduokliu.

Didžiasalio istorija

Kažkada tai Didžiasalis buvo kaimas, bet pastačius plytų fabriką viskas pasikeitė: Atsirado šulių visokių beigi vaikų darželių teip miestukas ir klestėjo. Bet va atsitiko teip kad fabrikas užsidarė ir dauguma žmonių patapo bedarbiais. Tataigi ten kilo visokių ekonominių ir socialinių problemų.Atsirado visokių negyvenamų butų kurių kaina buvo berods nukritus iki 1LT už butą bet kažkas paskleidė gandus (Gal Pipedija?) kad statys naują fabriką tai jų kainos pakilo. Kaip ir kas ką ten žadėjo šiukštu net sakyti, tačiau tauta mena, kad didysis Didžiasalio plytų fabriko statytojėlis buvo ne kas kitas o jo egselencija Valdas Adamkus[1].

Didžiasalio įžymybės


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrytas.lt/-12946080241293136581-did%C5%BEiasalis-laidoja-paskutin%C4%99-vilt%C4%AF-i%C5%A1siver%C5%BEti-i%C5%A1-skurdo.htm