Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dibiliški vardai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Dibiliški vardai - tai nebūtinai, kad žmogus, taip besivadinantis būtų dibilas. Gali būti, kad jo tėveliai girti tiesiog buvo, ar šiaip marginalai kokie, ar metrikacija kokių klaidų pridarė, vardą berašydami, o gal netgi tas vardas visai ir normalus, tiktai Lietuvoje nei karto negirdėtas.

Tai paskui toks vardas kaip juoda dėmė velkasi paskui gyvenimą ir gadina nervus, kartais ir į anekdotus, humoreskas ar net Pipediją pakliūdamas...


Populiarūs ar šiaip menkai žinomi vardai, gal ir ne visi dibiliški, bet šiaip įdomūs

Tai čia mes jūsų pasirinkimui šiaip parankiojom vardų visokių, tokių, kuriais išties tikrai tėveliai bei mamytės Lietuvoje vaikus užvadina, tad nesijuokit:

Adonis, Fulgentas, Fekalija, Sinderela, Rozenda, Arielė, Taironas, Skajus, Cecilija, Alva, Neilas, Milana, Citrona, Donalda, Džeikobas, Džeikas, Deividas, Dylanas, Esterija, Germanas, Gitanas, Kaspijus, Hasidas, Erneidas, Naomė, Italija, Inesa, Irenijus, Heidi, Joana, Lukas, Milita, Milena, Lazarija, Ichtiandras, Lidita, Ligitas, Džiolana, Redas, Omenas, Orestas, Maiklas, Eisra, Fatima, Michelis, Mišelis, Delfina, Sutrius, Dailius, Jolantas, Erlingas, Zuzana, Siuzi, Elektra, Zora, Kloletė, Lolita, Mefistofelis, Mija, Paulina, Ineta, Žeromas, Yva, Ksena, Milana, Perla, Liusija, Danielė ir t.t.

Gi kita vertus, yra ir tokių, kurie patys paskui vardus pasikeičia - vieni iš dibiliško vardo pasidaro normalų, o kiti gi - iš normalaus pasikeičia į dibilišką. Tai jau diagnozė gali būti aiški!