Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dellnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Dellnas arba Jessica Simpson, o kai kurių visiškų senių prisimenamas dar ir kaip John Smith - anoks konfų veikėjas, garsėjantis savo nuolat įgyvendinamais (bet berods iki šiol nei sykio neįgyvendintais) mistiniais projektais, kurie kažką turi daryti ir uždirbti melejonus. Trinasi konfose, labiausiai o.www ir panašiose. Dažnas apie jį sako, esą tai tiesiog gėjus, o gal net ir užsimaskavęs pyderas, kiti gi sako, jog tai išties malonus žmogus, turintis humoro jausmą ir visokeriopai geras. Sklando dar kažkokie gandai apie kažkokį užpakalinį kiemą, kuriame iš Chypos kažką ten Dellnas gavo, bet nerišlūs tokie gandai ir mes jais netikim, nes nu kaip taip gali būti, visai nenatūralu kažkaip.

O dar kartą Dellnas gyrėsi, esą pažįsta Minedą!