Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Delfinas (Vilniuje)

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Delfino gauja)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Invalda senojo, neišsikišančio "Delfino" vietoje pastatė naująjį, katrą 2008 Lietuvos dailininkai irgi istorikai bei architektai išrinko pačiu baisiausiu pastatu Lietuvoje, o taipgi šio paties "Delfino" dėka Lietuvai kilo grėsmė, kad UNESCO gali išmest Vilniaus senamiestį iš pasaulinio kultūrinio paveldo sąrašų

Delfino gauja - Vilniaus Brigados padalinys, katrasai garsiąjame "Delfine" Juozapavičiaus gatvėje vis rinkdavosi, netoli nuo Žaliojo tilto. Taigi anasai "Delfinas" jau gerokai paskui buvo nugriautas, o jo vietoj buvo pastatytas klaikus stiklo ir gelžbetonio gargaras, tapęs skandalu, mat savo klaikiu vaizdu užgožė šalimais stovinčią neogotikinę pilaitę.

Tai tasai klaikus gargaras, prisimenant tąją Delfino gaują, ir iki šiol vadinamas Delfinu. Kaipo prisiminimas apie mafukus. Invalda gi taip rodo keistus savo sąryšius su senaisiais pavadinimais.

1995 "Delfinas" itin pagarsėjo, kai vienas iš Delfino gaujos veikėjų - anoks Romas Karpavičius, nusitašęs, nušovė vieną apsauginį, o kitą sužeidė.

Čia kad niekam neaiškumų nebūtų, tai tasai Delfinas buvo adresu Juozapavičiaus 9A, kuris paskui dar ilgai figūravo tais pačiais 1995 bankrutavusio banko Nida byloje, pakolei kreditoriai jo galų gale neišsidalino...