Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Davidas Kacas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Davidas Kacas, dar žinomas, kaip Dima - menamai vienas iš esminių Vilniaus Brigados beigi vėlesnės gaujos - Gintaro susivienijimo protuolių, nepaprastai įžvalgus ir giliai apskaičiuojantis žmogus. Kalbama, kad mėgstantis šachmatus, begal inteligentiškas.

Po to, kai dauguma iš Vilniaus gaujų buvo išgaudyta, Davidas Kacas išvažiavo į JAV, kur ilgai gyveno, tačiau vis atvykdavo į Lietuvą, nuo 2008 atrodo dirba anokioje kontoroje "MV Investicija", katroji savo ruožtu kažkaip priklauso MG Baltic... Net neabejojame, kad jei Davidas Kacas bent kiek būtų kaip nors susitepęs, jis negalėtų dirbti tokioje rimtoje ir solidžioje įmonėje, todėl drąsiai galim skelbti, kad bet kokios purvasklaidos skleidžiamos insinuacijos yra melas.