Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

David Beckham

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
O čia manot, kad šiaip sau kažkokio bomžo nuotrauką įdėjom? O čia gi ir yra tasai patsai David Beckham visame gražume, po kažkokios kojų operacijos iš ligoninės beeinantis paparacių nufotkintas. Tai pas mus gal Lietuvoj jo netgis į troleibusą neįleistų ir dar gatvėje primuštų už tai, kad negražus

Deivydas Bekemas - tai anglų futbolistas, katras yra vienas iš turtingiausių pasaulio žvaigždių ir taip toliau, o viskas tik dėl to, kad gerai spardo kamuolį kojomis. Futbolas jam - tai kai sakant, kaip jį žaidžia, tai kiti futbolistai atrodo, lyg kiaulės ant ledo.

Užtatai anas susilaukė vietos ir Pipedijoje.

Tai čia dar visokių

Taigi taigi, ramentukai, kojytės, o dar sako, kad sportas - sveikata

Čia kaip sakant, kad kam nors jei nepatikės, tai dar vieną nuotrauką to paties Deivido Bekhemo įdedam: