Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

David Beckham

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

O čia manot, kad šiaip sau kažkokio bomžo nuotrauką įdėjom? O čia gi ir yra tasai patsai David Beckham visame gražume, po kažkokios kojų operacijos iš ligoninės beeinantis paparacių nufotkintas. Tai pas mus gal Lietuvoj jo netgis į troleibusą neįleistų ir dar gatvėje primuštų už tai, kad negražus

Deivydas Bekemas - tai anglų futbolistas, katras yra vienas iš turtingiausių pasaulio žvaigždių ir taip toliau, o viskas tik dėl to, kad gerai spardo kamuolį kojomis. Futbolas jam - tai kai sakant, kaip jį žaidžia, tai kiti futbolistai atrodo, lyg kiaulės ant ledo.

Užtatai anas susilaukė vietos ir Pipedijoje.

Tai čia dar visokių

Taigi taigi, ramentukai, kojytės, o dar sako, kad sportas - sveikata

Čia kaip sakant, kad kam nors jei nepatikės, tai dar vieną nuotrauką to paties Deivido Bekhemo įdedam: