Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Daug prabangiausių pasaulyje prekės ženklų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Daug pačių prabangiausių Žemės planetos prekės ženklų yra tokie prabnagūs, kad nemažai žmonių apie juos netgi nėra girdėję nieko. Kiti gi yra labai prabangūs ir visiems matyti, bet dažniausiai visvien neįperkami. O taip ir yra gi - prabangus prekės ženklas yra toksai, kuris rodo daug aukštesnę kokybę, kartu ir daug aukštesnę kainą, ir daug aukštesnį statusą, ir daug didesnius pinigus, ir taip toliau.

Ir aišku, tie prabangūs prekių ženklai visada pasižymi išskirtiniu gerumu - jei tai bus kvepalai, tai itin skanaus ir gero kvapo, jei tai bus mašina - tai itin prabangi, greita ir dar kokia nors, o jei tai bus laikrodis - tai itin sudėtingas ir gražus.

Prabangiausių prekės ženklų ir prekių reliatyvumas

Štai čia Pipedija pateikia ne baigtinį, bet išskirtinį sąrašą, kuriame išvardinta daug prekių ženklų. Jei tų prekių ženklų nežinote - tai jau skaitykite, kad jūsų gyvenimas nepasisekė, nes neteko jums susidurti su prabanga ir gerais daiktais. Aišku, kad prabanga prabangai nelygu, kaip ir prekių pirkėjai. Kažkam paprasta maikutė už 200 eurų atrodo nesveikai nenormalios išlaidos, o kažkam kitam - matomai kažkokia šiukšlė, jei jau tokia pigi.

Kažkurias prabangos prekes gali įsigyti tiesiog kas ketvirtas Lietuvos gyventojas, net nesusimąstydamas, kad kur nors Rusijoje, kur žmonių pajamos kelis kartus mažesnės, todėl mums įprasti prekių ženklai, kaip kad Zara, tenai yra tapę neįperkamai brangių daiktų simboliu, o kas nors Zimbabvėje nėra netgi girdėjęs tokio prekės pavadinimo, nes tenai netgi valstybės ministrai ne visada sau gali leisti nuvažiuoti į užsienį, kad ką nors nusipirktų toje pat Zara parduotuvėje (nes nei vienos tokios Zimbabvėje nėra išvis ir artimiausius 20 metų neatsiras).

Kai kurios prekės, kurios pas mus yra visiškai vidutinis ir neprabangus segmentas, kai kuriose kitose šalyse savaime reiškia turtinį išskirtinumą. Kaip pvz., Lietuvoje daugelis Seiko laikrodžius laiko labai padoriu, tačiau nebrangiu gerų laikrodžių segmentu, bet kur nors Pietryčių Azijoje tas prekės ženklas yra su prabanga siejamas gerokai labiau, negu pas mus Tissot.

Kažkurios kitos prabangos prekės, kurios puikiai žinomos brangiausiuose Londono sluoksniuose ir kainuoja tiek, kad dauguma Lietuvos žmonių jų nenusipirktų, netgi pardavę visą savo NT, yra tokie prekių ženklai, kurie beveik niekam išvis netgi negirdėti. Tiek negirdėti, kad atrodo, kad nu nesąmonė, nieko nereiškiantis pavadinimas.

Dar pats Albertas Einšteinas sakė, kad visa prabanga yra reliatyvi - kas vienam yra turtas, tas kitam yra kišenpinigiai. Tu remdamasis jis ir sukūrė savo reliatyvumo teoriją.


Keli šimtai pačių prabangiausių ir geriausių prekių ženklų

Daugelis užduoda sau klausimą, kokie yra visi patys prabangiausi pasaulyje, Europoje ir Lietuvoje ar kitose šalyse prekės ženklai. Kokios prekės yra prabangios, vertingos ir išsyk rodančios jų nešiotojo ar savininko aukštą statusą. Tai štai va jums abėcėlinis prabangiausių pasaulio prekių ženklų sąrašas, kuriame dalis prekių ženklų tikrai jums girdėti ne kartą, o kita dalis - tikrai negirdėti niekada: