Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Darius Tarasevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Garsusis įrašas, kuris Dariui Tarasevičiui atnešė trumpalaikę šlovę

Darius Tarasevičius - kažkoksai ten patarėjas iš garsios įmonės Lietuvos Geležinkeliai, katras gal niekuo niekad nebūtų garsus buvęs, jei ne tai, kad kartą jis sugalvojo ir nutarė padaryti malonę, pakviesdamas Andrių Tapiną į kažkokią neaiškią spaudos konferenciją, kurioje kažkokie neaiškūs geležinkelių vadai turėjo kalbėti. Tai tik tuo garsus, kad buvo lengvai patapintas, po ko neliko jokių daugiau žinių apie jį. Nors gal dar atsigaus.

Gi buvo taip, kad Facebook Darius Tarasevičius ėmė ir parašė:

Asmeniškai Andrių Tapiną pakviečiau į spaudos koferenciją su Dailydka, Šimėnu, Montrimu, Burkovskiu ir kitais. Tapinas atsakė, kad cituouju "spaudos konferencijos manęs nedomina:. PIrmyn, Andriuk, o kas tave dominas??

Aišku, čia viskas parašyta su klaidomis, bet jau cituojame taip, kaip originale Darius Tarasevičius ir užrašė.

Čia vat matoma žymiausia Dariaus Tarasevičiaus frazė iš kažkokių diskusijų

Čia suprasti reikia, kad asmeniškas pakvietimas Andriui Tapinui iš Lietuvos Geležinkelių - tai didi ir neginčijama malonė, kur panašiai kaip kokios šventos Marijos palaiminimas gal būtų asmeninis, ar kažkas panašaus. Ir turėtų iš to palaiminimo Andrius Tapinas didžią malonę - išklausyti, ką iš tribūnos porins koksai nors Andrius Montrimas, Raimondas Burkovskis, Albertas Šimėnas ar Stasys Dailydka. Ir turėtų Andrius Tapinas išklausyti, paklusti ir daugiau jokių klausimų nebekelti.

Taigi, Andrius Tapinas kažkaip ėmė ir patapino reikalą lengvai. Ir subėgo visi juoktis iš reikalo. Bet viskas tuo nesibaigė, nes Darius Tarasevičius nesuprato kažko. Tai nutarė, kad Andrius Tapinas čia pats visur vaikšto ir su feikais rašinėja komentarus didžiuliais kiekiais visur, ir pas patį Tarasevičių, ir pas patį save. Tai gavosi nemažai džiaugsmo visiems, nes žiū gi: parašai kokį nors komentarą, o pasirodo - jau esi patsai Tapinas! Juk kiekvienas nori Tapinu pabūti, bent truputį, o čia gi - tokia maloni ir graži proga!

Neapsikentęs, Darius Tarasevičius ima piktintis, kad visur tas Andrius Tapinas rašinėja, apsimesdamas kažkokiais feikais

Gal gi didžiausias smagumas buvo tada, kai Darius Tarasevičius ėmė ir pareiškė kažkur, perkeldamas visą fleimą į naują, dar ryškesnį ir įspūdingesnį lygmenį:

Pisk, pisk ir pirmadienis išauš

Šitas posakis išties matyt reiškia, kad išauš pirmadienis kažkam. Tiesą sakant, tasai pirmadienis kai išaušo, tai prasidėjo visokie skandalai ir netgi pradėjo barškėti visi Lietuvos Geležinkeliai, nes tuo pačiu, gal ir be jokių ten sąsajų, pradėjo lįsti kiti skandalai, kuriuos jau paskui Šarūnas Černiauskas pakėlė, tai tie skandalai pasirodė tokio didumo, kad Dariaus Tarasevičiaus reikalai greitai pasidarė niekam nebeįdomūs, nes kalbos ėmė sklisti ir apie tai, kaip Lietuvos Geležinkeliai pinigų srautus į Rusiją leidžia[1], ir apie tai, kaip tasai patsai Stasys Dailydka kažkokius pasiūlymus žurnalistams dalina[2].

Čia jau pati Pipedija atsiriboja nuo kokių nors konotacijų, nes mes čia niekuo dėti.
  1. http://www.15min.lt/verslas/naujiena/transportas/pinigu-traukinys-kaip-lietuvos-gelezinkeliu-milijonai-plaukia-i-rusija-667-718788#.WD8q42sgZeY.facebook
  2. http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/komentarai/sarunas-cerniauskas-kaip-stasys-dailydka-mane-pirko-500-719752#.WD6-qUqTN3U.facebook