Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Darius Norkus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dabarnorkus.JPG
Platūs kaip užmojai Dariaus Norkaus žingsniai per Lietuvą

Darius Norkus - anoks ex-socdemas, skandalingasis "Vilniaus vandenų" derektorius, katrąjam už gerus darbus Lietuvai STT apdovanojo antrankiais ir laikinu pigiu gultu[1]. Bet kaip ir įprasta nekaltai apkaltintiems ir apšmeižtiesiems jisai, jau atskilęs nuo jį kompromitavusios Socialdemokratų partijos, gi į Vilniaus savivaldybę šiltos kėdutės užsimanė paieškoti, ir tam skambų neaišku ką turinti reikšti šūkį gi susigalvojo - "Dabar Darius Norkus!". Bet aciu Dievui, kad jisai apšvietė rinkėjams protą nerinkti įtariamo kyšininko savivaldybėn...Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.alfa.lt/straipsnis/10353791/?STT.sulaike.Vilniaus.vandenu.vadovus..papildyta.=2010-04-26_17-08