Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Darbgaviai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Darbgaviai - tai tieji, katrieji gauna darbo išum darbdavių, tai jau kai gauna darbo, tai šitaip gauna ir pinigų, tai čia kuo daugiau darbo gauna, tuo daugiau ir pinigų gauna, o kuo daugiau pinigų gauna, tuo daugiau ir darbo nori.

Bet tai kažkaip gaunasi, kad vis visiems visko per maža ir vis kas nors negerai. Tai tipo reikia duoti darbo, tai tipo per daug darbo, bet visada pinigų mažai, taip kad norėtųsi, kad darbo būtų formaliai, o pinigų darbdavys duotų kuo daugiau ir nei už nieką. Tai šiuomi čia turim pasakyti, kad darbas Pipedijoje - duoda daugiausiai ir kiekvienam be apribojimų!

Nes visi nusipelnėm gyventi geriau, ar kaip čia pasakius.


Darbgavio kelias į finansinę laisvę

Na dar yra toks variantas - kai ilgai buvę užsipisę darbgaviai, netikėtai pasitampa darbdaviais, tai tampa visai "karamba", nes buvęs darbgavys, visiškai nesugeba organizuoti (deleguoti) savo darbo ir skaito, kad tik jis gali padaryti gerai. Jis tampa toks pat darbgavys, tik dar daugiau nelaimingas, nes ne tik dirba kelis kartus daugiau, bet ir kitiems darbgaviams dar turi pinigus mokėt, kai tie šūdą mala.


Darbo paieška

Vienok ne visad visiems darbo paieška būna sėkminga, tai čia ant to yra ir įdarbinimo firmų visokių, kurios nemenkai paužsidirba, kai kurios gal ir darbgaviams darbo duoda, bet dar dažniau tai pasidaro pačios. Nes jau kai darbgavys negalvoja apie tai, kaip čia kažką gero padaryt, o tik tikisi, kad kažkas darbo duos, o jisai patsai gaus, tai taip ir būna, kad duoda, taip kad gauna, tai paskui labai darbgaviai būna pikti ant visokių vertelgų ir patys nori tokiais būt.


Dar žr.