Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Daršuva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Puikūs paplūdimiai labai tinka šunims ir kalėms ilsėtis, o tai gerai gamtai, nes natūralaus smėlio pliažai gausiai patrešiami natūraliais šuniškos kilmės šūdais, taip kad viskas ekologiška ir natūralu

Daršuva arba Dar šuva - anokia legenda, kad esą buvusi kokia tai Darsuva, kur neatmenamais laikais graikai, nesupratę lietuviškos abėcėlės, pametė paukščiuką, nuo kurio pasimetė visa prasmė ir galų gale gavosi kokia tais Dausuva. Todėl čia nukrypstaudami nuo temos, rekomenduojame ir patariame visiems rašyti tiktai su lietuviškomis raidėmis, nes jei kas rašo be lietuviškų raidžių, tai paskui dar ir baną gauna, kaip kadaise nutiko kokiam tai Karpieniui.

Ana tas Karpienis, kurio galvoje kokia tai matematika persimaišiusi su konspiracijos teorijomis, kartais užsuka į Pipediją ir ima rašinėti apie savo kovą prieš Tarybų Lietuvos istorijos klastotes bei tai, kaip Kubilistanas sugriovė kolūkius ir prie ruso buvo geriau. Tai dabar grįždami prie temos, turim pasakyti, kad ir Vikipedija turi kur tais straipsnį apie kokią tai Darsuvą, nes joje tokia vietovė sako buvusi aprašyta. Taip kad čia jums įrodymas, kad Vikipedija yra kaip Pipedija.

Štai iš to seno laiko su visokiais jūrų užkariavimais ir riterių karais matyt ir iškilo kokiam tai Zuokui mintis, kad Lietuvai gerai būtų nusigriebt kažkokią salą iš bankrutuojančios Graikijos, tačiau eilinį kartą iš viso PR prikelto triukšmo žmonių galvose užsiliko tik tiek, kad tai buvo eilinė politikierių ir žiniasklaidos prasukta akcija, panaši į istoriją apie Pipirą ir kokį tai jo žmogžudįšunžudį, kuriam visuomenė reikalavo mirties bausmės, nes jis numetė kokią tai vištas vogusią šuvą nuo tilto.

Taip čia tepasiliko kokia tai neaiški kategorija, kuri užsivadina kaip Darsuva, o visokie PR specialistai dabar aiškina, kad ne dar šuva, o kokia tai Dausuva tai esą buvusi. Tiesa, čia reikia pasakyti, kad išties kokia tai vietovė, kuri vadinama Šunų Sala yra buvusi ir netgi dabar egzistuoja netgi keliais egzemplioriais, bet tai visai kita istorija jau būtų.