Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Dalius Jablonskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dalius Jablonskis, vos netapęs Europedofilų klano auka....

Dalius Jablonskis - įžymus Pipedijos naujienų tarnybos kūrėjas ir propaguotojas, dingo be žinios, išvykęs į užusienius. Pipedija labai prašo visų, galinčių žinoti, kur Dalius Jablonskis buvo po gegužės 13 dienos, pasidalinti informacija.

Upd.: Taigi jau baigėsi visos ten visokios paieškos ir kiti dalykai kuo seniausiai, taip kad dabar jau čia jūs matote kažkokias senas naujienas, nes visa tai yra kokia tai nesąmonė, kai dingęs žmogus, bepaaiškėjo besantis kažkur atostogose kurortuose, kuriuose pusę metų prasivalkiojo, kadrindamas kokias tai mergas ir gal ir kitaip ten kažką su jomis bedarydamas, nes o gi ką dar daugiau galvot, kai jau taip gerai ir maloniai praleido laiką?


Sanos kažkokios naujienos

Artimiausiomis dienomis bus skelbiama Daliaus Jablonskio paieška ir policijoje bei per Interpolą. Paskutinis Pipedijos redaktorių kontaktas su Daliumi Jablonskiu buvo gegužės 11 dieną.

Mes labai pergyvename ir labai prašome iš visų geranoriškos pagalbos, norime įsitikinti, kad Dalius Jablonskis yra gyvas. Daliau, jei tu gali, atsiliepk ir pranešk apie save bet kokiu būdu.

Baisinga istorija su laiminga pabaiga

Neseniai Pipediją pasiekė džiaugsminga žinia – dingęs be žinių Dalius Jablonskis buvo aptiktas kažinkur Šiaurėje, tiksliau – Šiaurės Ispanijoje.

Kaip paaiškėjo, anas netyčiomis vos netapo eiline pedofilų klano auka. Tranzuodamas vienui vienomis po Europas anas pats to nenorėdamas patraukė vietinių pedofilų žvalgytojų dėmesį savo nekalta išvaizda ir nerūpestinga elgsena.

Anie ir pamanė, kad čia kokis nuo tėvų pabėgęs nepilnametis vaikis į Ameriką, pas indėnus, susiruošė. Tai ir surengė anam pasalą, klastingai įsivilioję į pravažiuojančią mašiną. Girdi, sėsk, berniuk pas mumi, mes tavi iki Atlanto vandanyno davešim. O kadangi reikalas buvo naktį, tai per daug ano ir nežiūrinėjo beigi nečiupinėjo. Taip ir važėsi kelias dienas į savo slaptas irštvas, kur ketino aną parduoti internetiniame pedofilų aukcione už dideliausius pinigus, kaip nekaltą bernelį.

Ale bet tačiau nutik tu man taip, kad vienas iš tų pedofilų nuvėjo kartu su Dalium į šikinyką pamyžt ir ten pamatė, kaip anas poto viso reikalo kratė savo agregatą.

Tai anas persigando ir iškart nulėkė perspėt bendrinykų, kad anie greičiausiai apsišovė ir tas vaikis visai ne nenepilnamečius, bo pas vaikus tokių agregatų nebūn. Kai tokis agregatas užaug, tai žmogui reik kuo skubiau ženytis, nes antraip kelnes plėšo ir galvot trukdo, nes kraujas nuo smegenų žemyn nuteka.

Tada anie ir išlaipino jį toj Šiaurėj, bo suprato, kad biznio iš ano nepadarys, nors vienas pedofilas ir siūlė parduoti tokį agregatną vyruką vergijon kokiai turtingai našlei į Arabų Emyratus, ale kiti nepanorėjo užsiimti ne savo verslu. „Jei Dievulis sukurė mumi pedofilais, tai tokiais turim ir būt, o ne apsimesti savadautojais, pardavinėjančiais pimpalinį auksą“.

Vat taip tas mūsų Dalius ir išsigelbėjo nuo baisių grėsmių, katrų neatlaikė pats Drąsius Kedys. Nu, bet grįš, gal pats papasakos su visomis smulkmenomis apie savo nuotykius.