Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dalbajobai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Vienareikšmiška dalbajobė atlieka smegenų savikrušos aktą

Dalbajobai - tai čia rusiškas žodis, negražus labai, panašiai, kaip ir "naxuj", todėl nerekomenduojam. Čia jo prasmė tokia, kad žmogus su dalba (anoks gelažinis strypas betono daužymui) išsimuša sau smegenis. Ar tai kažkas panašaus. Tiesa, su dalba sau smegenis iškrušti labai sudėtinga, tai dažnas šitą procesą kaip nors pasitobulina, pvz., su kokiu nors elektriniu grąžtu ar kitais būdais.

Tai kai sakoma, kad kas nors dalbajobas yra, tai čia jau nieko gero matyt apie tą žmogų nepasakoma...

O dar kaščenitai šito žodžio kilmę paaiškina paprastai, esą nuo seno žmonės žinojo lobotomijos pasekmes, tad šitaip ir paaiškindavo, kodėl gilią smegenų traumą patyrę asmenys esantys tokie puspročiai...

Žodžio vartojimo pavyzdžiai visokie

  • VLKK yra dalbajobai, jie sau smegenis dalba iškrušo...
  • Seimas yra dalbajobai, jie sau smegenis dalba iškrušo...
  • Vyriausybė yra dalbajobai, jie sau smegenis dalba iškrušo...
  • Audi vairuotojai yra dalbajobai, jie sau smegenis audine iškrušo...