Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Daiva Jonikienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Daiva Jonikienė - taigi nepriekaištinga valdžios persona, gerai tik nesupratom, ar socdemė, ar tvarkietė, nes kur ieškojom - tai vienur radom, kad kokia tai iš Tvarka ir Teisingumas kėlėsi kažkur Elektrėnuose[1], o kitur tai atrandam, kad pas Socialdemokratus kažką bendrauja su pačia Aukse Kontrimiene[2], o dar kažkur ir visai jau iš kažkokios Vilniaus miesto savavaldybės[3]. Taip kad čia jau ir nesupaisysi, gal tai trys skirtingi žmonės.


Daiva Jonikienė ir Aras Lukšas

Taigi tokią atradome istoriją keistą, kuria čionais negalime nepasidalinti, nes tokiems idiotizmams tiktai Pipedijoje ir vieta, nes kažkuri ten iš daivų jonikienių tapo žiniasklaidiniu personažu, aprašytu taip, kad net ir nesupratom, kas tenai vyko, nes žiniasklaida kai parašo, tai kartais briedo daugiau, nei čionai pas mus kliedesių kaupykloje.

O viskas gi todėl, kad kažkokia nelaiminga meilės istorija buvo - kaip sako, su kažkokiu žurnalistu Aru Lukšu susidėjusi, toji Daiva Jonikienė buvo smaugiama, tačiau mylimąjį pridaužė ir užbadė ragais ar tai kažkokia meilės šaknimi[4].

Taigi maža to, tai abudu dar paskui pasakojo skirtingai: Aras Lukšas šnekėjo, kad jam davė pasirinkimą - mylėti arba būti nubaustam ragais ar tai užbadytam šaknimis, o tuo tarpu gi Daiva Jonikienė sakiusi, kad jos buvimas socialdemokrate - tai pakankama priežastis mušimui.

Tai paskui Aras Lukšas labai keikėsi apie tas šaknis ir ragus, spjaudėsi visaip, rodė žaizdas ant veido ir rankų, sakydamas, kad išties tai kitur jam taikė, gi o pati Daiva Jonikienė sakė, kad jis labai nelaimingas ir reikia jį pagydyti, todėl jį į teismą paduos, kad jos pačios nepaduotų.

Tai dabar pridurkim čia, kad išties tai viskas greičiausiai buvo atvirkščiai, nes kaip žinia, žurnalistai viską meluoja, kaip ir politikai, todėl ir teisybės jokios čionai nerasim, o tik kažkokius nepagrįstus gandus.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.vrk.lt/rinkimai/409_lt/Kandidatai/Kandidatas62079/Kandidato62079Anketa.html
  2. http://www.lsdp.lt/lt/nuomones/526-daiva-jonikiene-zaviuosi-jurijumi-gagarinu-nes-jis-parode-zmonems-kad-jie-gali-skristi-i-zvaigzdes-.html
  3. http://www.lrvalstybe.lt/miesto-pletros-komisija-997484/daiva-jonikiene-101249/
  4. http://www.alfa.lt/straipsnis/11997674/Socialdemokrates.ir.zurnalisto.meile..jis.moteri.smauge..politike.gynesi.ragais=2011-07-26_17-33/