Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dainius Dabašinskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dainius Dabašinskas - gi tasai garsus VSD generalinio pavaduotojas, katrasai ir į Turniškių skandalą buvo įsivėlęs, ir dar kažkokių ten kurmių ieškojo, kurie kažkokią informaciją kažkur mat nutekina.

O paskui dar Seimo komisija nustatė, kad Dainius Dabašinskas buvo neetiškas ir kompromitavo savo elgesiu visą VSD. O kiti tuo tarpu kalbėjo, kad išties VSD vadas, kuris viską reguliuoja, esąs ne Arvydas Pocius, ir netgi ne garsusis pavaduotojas Darius Jurgelevičius, ir net ne vėliau paskirtas vadu Povilas Malakauskas, o būtent šitasai Dainius Dabašinskas.

Tai 2009 rudenį galų gale tas Dainius Dabašinskas buvo atleistas, tai kaip manot, kur pakliuvo? Tai aišku, kad į URM, nes ten visi saugumiečiai pakliūna. Tai Vygaudas Ušackas šitą pasiuntė dirbti į Kijevą, į ambasadą Ukrainoje.

O tai dar Dainius Dabašinskas nuolat buvo linksniuojamas, kai kilo Vytauto Pociūno skandalas, tai paskui buvo nesyk įvardijamas, kaip vienas iš svarbiausių valstybininkų.