Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

George Soros

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Džordžas Sorošas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

George Soros - vienas iš turtingiausių pasaulio žmonių, vengrų kilmės JAV milijardierius, kuris dar prieš kelis dešimtmečius tapo labiausiai nekenčiamu žmogumi iš tų, ko nekenčia Kremlius. O priežastis buvo labai paprasta: jis paskyrė 32 milijardus dolerių visokiems Atviros visuomenės fondams, kurių tikslas buvo tiesiog visų postsovietinių šalių visuomenių dekomunizacija.

Pagal tų fondų idėją tiesiog buvo remiama viskas, kas tik buvo priešingybė SSRS politikai, ideologijai ir valdymo metodams. Kitaip tariant - laisva spauda, iki tol uždrausti filosofai, menas, filmai, laisva kūryba, studentų keitimasis tarp valstybių, ir taip toliau ir taip toliau. Tiesiog tam, kad griūtų viskas, ką sukūrė totalitarinis SSRS režimas.

Kaip pvz., pradėjęs finansuoti įvairią antikomunistinę veiklą dar 1979 metais, George Soros finansiškai tiesiogiai rėmė įvairius Rytų bloko persekiotus disidentus ir jų judėjimus, pvz., Andrejų Sacharovą, Lenkijos Solidarnosc judėjimą, kovojusį prieš komunistų valdžią, Charter 77 Čekoslovakijoje ir taip toliau. 1984 metais sukūrė pirmą Atviros visuomenės institutą, kuris turėjo veikti Vengrijoje, kas komunistams išsyk sukėlė baisią šiknasopę.


George Soros ir Kremliaus propaganda

Kadangi bet kuris totalitarizmas kraštutinai priklauso nuo to, ar žmonės juo tiki, ar bijo, ar laiko totalitarinio elgesio normas gyvenimo taisyklėmis, tai Sorošo smūgis SSRS sistemai buvo kažkuriais atžvilgiais dar stipresnis, nei tas, kurį ekonomiškai sudavė Ronald Reagan. Jei šis sužlugdė ekonominę sovietų galią, tai George Soros sužlugdė kultūrinę ir ideologinę.

Visokiems sovietų komunistams Soros buvo dar baisesnis, nei Reagan. Nes jei Ronald Reagan dar buvo kažkoks priešas, kuris turėjo karinę galią, ekonominę galią ir per tai veikė, tai George Soros veikė per kultūrą ir žmonių suvokimą. Ir sovietukai suprato, kad susidūrę su George Soros programomis, niekas daugiau niekada nebenorės sugrįžti į SSRS ar bet kokį prokremlišką bloką.

Atitinkamai, būtent į George Soros buvo nukreiptos pačios didžiausios Kremliaus lėšos, kokios tik išvis buvo kada nors skirtos prieš kokį nors žmogų. Visos tos lėšos buvo skirtos tiktai tam, kad apjuodint tą, kas tiesiog užsiėmė visiškai sisteminiu ir globaliniu komunizmo ideologijos naikinimu.

Dabar pagal tai, kas piktinasi George Soros, galima atskirti kelias labai artimas grupes žmonių:

  • Įvairius sovietikus, kurie aiškina, kad George Soros sužlugdė ar žlugdo SSRS atkūrimo pastangas ir dėl to yra didis blogis. Šie atskiriami iš banalaus durnumo, vatinikiškumo, nostalgijos SSRS bei teorijų apie Sorošo blogumą.
  • Įvairius tipažus ir organizacijas, kurios ima pinigus iš Kremliaus, nes tiesiog skleidžia kremliaus propagandą. Šios atskiriamos iš to, kad turi juntamus kiekius pinigų ir sąsajas su Kremliumi.
  • Įvairius dibilus, kurie labai sėkmingai pasiduoda visokiai propagandai bei sąmokslo teorijoms ir todėl patiki aukščiau minėtų dviejų grupių kliedesiais.

Dėl labai aktyvios Kremliaus propagandos George Soros tapo labai daugelio sąmokslo teorijų dalyviu, pradedant teorijomis apie vakcinų žalą (George Soros deda implantus ir nuodus į vakcinas) ir baigiant teorijomis apie pasaulio valdžią. Ir žinoma, George Soros dalyvauja ir visokiose QAnon teorijose, nes į tas tai jau išvis viskas įtraukiama.