Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Canon vs. Nikon

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Taigi, taigi, ginčykitės dėl savo šūdukų, ginčykitės, varguoliai, o Hasselblad jau ateina į pigių fotikų rinką ir siūlo lengvai įperkamus fotikus nuo 15000 eurų, ar ne?

Canon vs. Nikon - gi visų fotosmauklių populiariausia pokalbių tema, nenurimstantis fleimas, ypačiai, kai dar atsiranda aplinkui vienas kitas baikštesnis Pentax, Olympus ar Sony fotoaparato savininkas, katrą besiginčijantys egzpertai, o išties gi troliai tiesiog su šūdais sumaišo. Aišku, dar kartais pabando galvą pakelt koks nors sovietinio lygintuvo "Zenit" savininkas, bet jau tokie tai paprastai išvis nukenčia.

Gi Pipedija čia pareiškia, kad Nikon ir Canon problema vienareikšmiška irgi jau pilnai išnagrinėta Pipedijoje, specialiai Canon ir Nikon skirtuose ekspertiniuose straipsniuose!

Taipgi kad linkime čionais visiems ir apsišviesti!


Kas visgi geriau, Canon ar Nikon?

Tai jei nesupratote dar, tai čia jums paaiškiname tiesiai: geriau yra Leica, Mamiya, Phase One ar Hasselblad. O ne tie jūsų kažkokie muilinės visokios. Nusipirkite padorų fotoaparatą ir neuždavinėkit durnų klausimų. Nes dar to betrūko, kad imtumėt klausinėti, kokios basanožkės geresnės - kinietiškos ar turkiškos.

Tikimės, kad labai suprantamai apie tuos klausimus atsakėme, todėl galėsite geriausiai pasirinkti Canon irba Nikon fotoaparatą!