Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Canon

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Puikus Canon modelis, skirtas ne tik kokybę, bet ir išskirtinumą vertinantiems žmonėms

Canon - tai vieninteliai kažko verti fotoaparatai. Aišku, gaminama ir daug visokių nebrangių Canon modelių, tokių, kaip Canon Ixus ar PowerShot, bet net ir šios muilinės yra geresnės už visokius Nikon veidrodinius fotoaparatus. Vertinantys gi fotografiją, renkasi EOS serijos modelius, kurie lenkia bet kuriuos konkurentus!

Svarbiausiai žinokit kad lengviausia parduoti yra Canon techniką, nes pilna mulkių kurie perka viską su užrašu Canon. Bet koks veidrodinis aparatas parduodamas labai greit, ir Canon aparatai savo vertę labai lėtai praranda (Nekalbant apie 1000D,400D ir visus kt.). Lenga gauti bile kokios optikos ir t.t. Jei pirksit Nikon, tai už visus priedus - optiką mokėsite gerokai daugiau, ir tie kas renkasi Nikon brendą yra gryni pasikėlę išsipisinėtojai, muša kainą, aiškina visokias nesąmones, kabinėjasi ir t.t. O tokios prekės, kaip veidrodiniai Sony, Pentax, Olympus aparatai turi specifinę klientų grupę, kuri neįperka Nikon ar Canon, bet mušasi kaip Kingkongas į krūtinę, kad jų turimas fufelis prilygsta fotoaparatams.

Bet tai tik dėl to, kad neįperka Nikon ar Canon. Jie keistuoliai, tokie patys kaip tie, kurie perka Citroen XM ar panašios markės automobilį. Na, tiesiog kad išsiskirti iš kitų, tam neišleidžiant didelių pinigų. Tipo važiuoja su limuzinu, bet tas limuzinas vistiek - pigus šūdas. Nėr daugiau ką bepridurti - "KEISTUOLIAI"...


Objektyvi nuomonė

Šį užsakomąjį reklaminį straipsnį akivaizdžiai rašė žmonės, nei nematę Nikon fotoaparato akyse, tačiau Gariūnuose ar dar kur nors nusipirkę pigų pasenusio modelio Nikon kloną - kaip žinia, visi Canon fotoaparatai gaminami Kinijoje, nelegaliuose fabrikuose ir visi ginčai apie Canon vs. Nikon yra neabejotinai išspręsti Canon naudai, nes už tą pačią kokybę gauni mažesnę kainą.