Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

CRM

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

CRM - tai tipo toksai Customer Relationship Management arba Clients Relations Management, o realiai - tai beprasmis absurdas, kuris būna parduodamas, kaip stebuklinga programa, kuri atseit padidins pardavimus. Tai paskui įmonė nusiperka tokį CRM, sumoka ar 10000, ar 100000, ar netgi dar didesnę pinigų sumą, o tada paaiškėja, kad pelnas iš šito tiktai CRM pardavėjui. Gi sumokėjusi už tai įmonė turi kažkokį nedarbingą daiktą, iš kurio naudos jokios, o tiktai pardavėjai keikiasi, kad reikia kažkokias nesąmones suvedinėti.

Paprastai CRM parduodančios firmos aiškina visokias nesąmones apie tai, kas yra pardavimų piltuvėlis, kažkoksai ten kontaktų valdymas, marketingo procesas ir panašiai, bet realiai tai netgi pardavimų procesas tenai neįgauna jokio darbingo pavidalo. Vietoje to žmonės tik įvedinėja kažkokias beprasmybes į sistemą, kurios pasikrovimas toksai lėtas, kad dirbti su ja beveik neįmanoma.

Paprastai CRM sistemoje būna kaip nors išskirtos 7 pardavimų stadijos, kur vienaip ar kitaip reikia daryti, bet kad visvien arba niekas nedaro, arba visi apsimeta, kad daro, bet išties tai ignoruoja ir tik paskui kažkada po visko supildo. O ir supildo tik nesąmones, ir tik todėl, kad valdžia reikalauja. Tai taip ir būna - mėnesio gale staiga viskas per vieną dieną sujuda ir paskui vėl mėnesį nejuda, nes niekas su tuo CRM nieko bendro turėti nenori. Išties taigi prie tų CRM sistemų tai žmonėms parpastai netgi liestis būna britku.

Ar patyrėte kada nors gyvenime, kad po kiekvieno mygtuko paspaudimo reikia laukti 5-15 sekundžių, o programinės įrangos tiekėjas, nutaisęs bukas kiaulės akis, aiškina, kad taip ir turi būti, nes viskas čia dirba greitai? Tai jei dar nesate to patyrę, tai įsigykite CRM ir sužinosite.

Išties tai pardavimų didinimas yra visiškai kitas procesas, bet kadangi mes čia ne pardavimais užsiimame, tai jums to neaiškinsime.