Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Butų pardavimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Butų pardavimas - puikiausia galimybė investuoti į nekilnojamą turtą, nes galite čia nusipirkti būtent tai, ko jums reikia! Parduodamas butas Vilniuje ar kitame mieste - tai jūsų geriausias pasirinkimas, kurį galite įsivertinti. Puiki geriausia kaina už nekilnojamą turtą, nemokamas turto vertinimas ir kitos būsto įsigijimo ar pardavimo paslaugos - jūsų malonumui, pasitenkinimui ir džiaugsmui. Nes kaip žinia, nekilnojamojo turto prekyba yra pati svarbiausia, nes brangiausiai kainuoja.

Visi žino, kad butai brankz, tai skubėkite be galvos, ne kitaip liksite nenusipirkę butų už dabartinę kainą, todėl turėsite pirkti pigiau. Nenuvilkite NT prekybos agentų savo apdairumu, klausykite jų kalbų ir tikėkite viskuo nekritiškai!

Šiame straipsnyje aprašomas butų pardavimas Vilniuje, bet panašūs dėsniai galioja ir Kaune, Šiauliuose, Palangoje, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Telšiuose, Kėdainiuose, Šventojoje, Panevėžyje, Trakuose, Druskininkuose, Mažeikiuose, Nidoje, Prienuose, Lentvaryje, Jonavoje, Vievyje, Elektrėnuose beigi kituose Lietuvos miestuose ir kurortuose. Atidžiai skaitykite, nes kitaip nusvilsite ir prarasite pinigus!

Čia dar turime pridėti, kad šie pardavimai - tai ypatinga proga, kurios praleisti jūs tiesiog negalite, nes nusipirkti butą galima ne visada, o ir perkamas butas ne kiekvieną nudžiugina, todėl geriau jau pardavinėkite! Svarbu tik pinigų turėkite, nes greitai jų nebeturėsite!

Čia esminės nekilnojamo turto savybės Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose, kad galėtumėte puikiai investuoti, nes NT pardavėjai puikiai moka kabinti makaronus savo žargonais, taip kad klientas visiškai nupuštų ir pasiduotų kliedesiams. Štai čia jums žemiau nupasakosime su visomis detalėmis, ką reiškia konkretūs aiškinimai, kur būna parašomi įvairiuose skelbimuose.


Parduodami butai pagal tai, kiek kambarių

Štai ką galima nustatyti pagal tai, kiek skelbimas rašo kad kambarių yra bute:

 • Vieno kambario butas - tai reiškia, kad kambario nėra, o prieškambaris, virtuvė ir miegamasis apjungti į vieną bendrą patalpą.
 • Dviejų kambarių butas - tai reiškia, kad butas yra vieno kambario, o virtuvėje vietos užtenka tam, kad pastatytum stalą ir kėdes. Prieškambaris gali būti viena patalpa su virtuve ar su kambariu.
 • Trijų kambarių butas - gali būti, kad tai dviejų kambarių butas su paskira virtuve, gali būti ir vieno kambario butas su prieškambariu ir virtuve, o gali būti butas, kuriame yra prieškambaris, į vieną patalpą sujungtas kambarys ir virtuvė, ir dar atseit trečias kambarys - tai bendra vonios ir tualeto patalpa.
 • Keturių kambarių butas - gali būti, kad čia visgi yra du kambariai, bet gali būti, kad išties kambarys yra vienas, tačiau yra prieškambaris, virtuvė ir sandėliukas, kurie ir yra pristatomi, kaip likę trys kambariai.
 • Penkių kambarių butas - greičiausiai čia jau visgi bus bent jau du tikri kambariai, o jei pasiseks - tai gal ir trys, o gal netgi ir keturi. Bet visvien nebūkite visiškai tuo tikri, nes NT pardavėjų fantazija neišmatuojama.


Pardavimas pagal buto vietą Vilniuje

Štai ką galima nustatyti, kai skelbime rašoma, kad butas yra tame ar kitame Vilniaus miesto rajone ar mikrorajone:

 • Senamiestis - Vilniaus rajonas, kurio pradžia maždaug ten, kur Aukštieji Paneriai ir tolimi Naujininkų pakraščiai, o pabaiga - gana netoli nuo Akropolio. Šiaurinėje miesto dalyje Senamiestis tęsiasi iki pat Antakalnio galo.
 • Naujamiestis - išplėstinis Senamiesčio variantas, į kurį drąsesni NT brokeriai sugeba įtraukti netgi visus naujesnius rajonus, tokius, kaip Žirmūnai, Karoliniškės, Pašilaičiai, Pilaitė, Perkūnkiemis ir taip toliau.
 • Senamiestis pasiekiamas per 5 minutes - tai tuo atveju, jei vidury nakties, nesilaikydami taisyklių, dragu varysite per raudonus šviesoforus, tai teoriškai gal ir pasieksite, tik ne per 5, o per 10-15 minučių.
 • Naujasis Žvėrynas - kažkur netoli Šeškinės
 • Naujasis Antakalnis - kažkur link Nemenčinės arba Naujosios Vilnios
 • Naujoji Vilnia - gal būt ir Naujojoje Vilnioje, bet gali būti, kad kažkur Vilniaus rajono pakraščiuose
 • Tolimasis Antakalinis - Nemenčinė arba gal netgi dar toliau
 • Naujasis Naujamiestis - jei labai pasiseks, tai bus Aukštųjų Panerių pakraštys, bet greičiausiai visgi Žemieji Paneriai
 • Žemieji Paneriai - greičiausiai bus net ne Žemuosiuose Paneriuose, o išvis kažkur netoli Lentvario ar netgi Vievio, iki nes iki Vilniaus važiuoti užtruks pusę valandos
 • Tolimieji Paneriai - oh, vaikeli, jei šitaip rašo, tai jau bus kažkur netoli Kauno, o gal netgi ir dar toliau...


Butai pagal bendrus rajono nupasakojimus

 • Rami vieta - tai reiškia, kad galimai netgi ne Vilniuje, o kažkur Vilniaus rajone arba dar toliau. Jokių mokyklų ar parduotuvių aplinkui nėra, pasiekti tą ramią vietą įmanoma tik nuosavu transportu arba taksi, mokant pagal užmiesčio tarifą.
 • Strategiškai gera vieta - tai reiškia, kad išsidėsčiusi tarp kelių tolimiausių rajonų (pvz., tarp Pašilaičių ir Pilaitės), tačiau kažkur netoliese yra magistralinė gatvė, kiekvieną rytą ir vakarą džiuginanti išmetamosiomis dujomis bei triukšmu.
 • Geras susisiekimas viešuoju transportu - troleibusai nevažiuoja išvis, autobusai - kartą per 2 ar 4 valandas.
 • Ramūs kaimynai - tai reiškia, kad gali būti kaimynų su paranoidiniu asmenybės sutrikimu, kurie seks viską, ką darai ir dėl visko rašinės skundus, o kartais gal netgi kvies policiją. Ypatingai ramūs kaimynai policiją gali iškviesti vakare, vos išgirdę sekso garsus. Ir tuos garsus jie išgirs netgi jei būsite tylūs, nes galimai turės pasiklausymo įrangą, kad galėtų tai nustatyti.
 • Draugiška bendruomenė - reiškia, kad prisikabinės dėl to, kad kažkieno esą vietoje (bendroje aikštelėje, kur jokių vietų nėra) pastatei mašiną, gal būt netgi nuleis padangas.
 • Atgyjantis rajonas - kažkur netoli stoties ar Kirtimų, o gal kur nors Naujininkuose, galimai netgi pačioje Dzūkų gatvėje. Visą parą girdėsis visokie triukšmai, bomžai, siautėjantys pacukai, netgi ne vakare, o vidury dienos grės pavojus būti apiplėštam.


Butai pagal kitas butų savybes

 • Senovinis išplanavimas - butas yra sename name ir suplanuotas taip keistai, kad gali būti, jog tualetas yra pasiekiamas tik iš virtuvės, o virtuvė - tik iš pereinamojo miegamojo, tuo tarpu įėjimas į butą yra tame pačiame miegamąjame, be jokio prieškambario, tačiau prie viso to yra dar atskiras kambarys aukštu aukščiau, kuris pasiekiamas tiktai kopėčiomis per virtuvę.
 • Puikus vaizdas pro langą - ten jau suprojektuotas namas, kuris tą vaizdą greitai visiškai užstos. Vaizdo puikumas - matosi pusė medžio iš gretimo skersgatvio.
 • Erdvi terasa - mikroskopinis balkonas, į kurį vargiai tilptų du žmonės.
 • Pigus šildymas - langai iš sovietmečio, su plyšiais, bet per stebuklą kažkodėl mokėti reikia kaip vidutiniškai. Tiesa, žiemą reikia miegoti su drabužiais, kad nesušaltum.
 • Su daliniais patogumais - tai reiškia, kad nėra nei dušo, nei vonios, yra lauko tualetas, o vanduo atsinešamas kibirais iš krano, kuris kažkur už šimto metrų nuo namų
 • Su visais patogumais - tai reiškia, kad yra tualetas ir kriauklė, tačiau nėra vonios ir gal netgi ir dušo
 • Erdvi vonia - vonios nėra, yra tiktai dušo kabina, tačiau į vonią įmanoma įtalpinti dar ir skalbimo mašiną. Vietos dar kam nors - neliko.
 • Pirmas aukštas - beveik visada tai yra pusrūsis arba rūsys. Retais atvejais gali būti antras aukštas.
 • Tvarkingas - reiškia, kad remontas nedarytas nuo tų laikų, kai Chruščiovas dar buvo generalinis sekretorius, tačiau kita vertus, bute nebuvo gaisro ar kokių kitų siautėjimų, todėl sienos nesulūžę ir butas nepaverstas į griuvėsius. Greičiausiai bute rasite ir ne iki galo sulūžusius 1968 modelio baldus bei seną kilimą.
 • Jaukus - tai reiškia, kad butas mažas, ankštas, tačiau gali būti tapetai su gėlytėmis, o ant sienos pakabintas koks nors iš Thomas Phillips nupirktas kičas.
 • Atliktas kosmetinis remontas - reiškia, kad yra sienų skilimai, prarūdiję vamzdžiai, sugedusi elektros instaliacija ir išvis viskas katastrofiškai blogai, tiktai vietomis kažkas padažė dažais, kad ne taip viskas blogai atrodytų.
 • Įsirengsite pagal poreikius - tai reiškia, kad butas panašesnis į statybinį šiukšlyną, kuriame gyventi nėra įmanoma iš principo, nes netgi unitazas tualete neįrengtas ir laidai neišvedžioti. Pastato sienoje gali būti skylių, langai gali irgi būti neįtaisyti.
 • Loftas - greičiausiai lubos bus tokio aukštumo, kad jausitės kaip gilioje duobėje. Kita vertus, tas lubų aukštis bus kaip tyčia nepakankamas dviem normaliems aukštams įrengti, todėl ten, kur butas bus padalintas į du aukštus, lubas galėsite pasiekti ranka, o gal netgi ir galva.
 • Dizainerio sukurtas interjeras - greičiausiai sienos bus išdažytos skirtingomis spalvomis, prikabinėta šiek tiek mielų, bet beprasmių nesąmonių iš Thomas Phillips, kažkur ant sienos per trafatretą bus nupurkštas gėlytės atvaizdas ir dar kažkoks neaiškios formos daiktas. Blogesniu atveju gali būti kokių nors raitytomis raidėmis padarytų rusiškų užrašų, paauksavimų ir pseudobarokinių lipdinių.
 • Bendra gyvenimo erdvė (coliving space) - skylė, kuri netempia netgi iki prastų sovietmečio bendrabučių lygio, nes netgi virtuvės ir tualetai tenai bendri, o patalpas skiria plonos kartoninės pertvarėlės. Pagal nuomos kainą tokia skylė atitinka 3 kambarių butą kur nors iš naujesnių Vilniaus rajonų.