Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bronius Maigys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Bronius Maigys - anoksai lietuvis, kuris būtų niekam niekuo nežinomas ir negarsus, jei ne tai, kad 1985 metų birželio 15 prasėlino į Ermitažą ir tenai prisėlinęs prie Rembrandto paveikslo "Danaja", tą apipylė rūgštimi, prieš tai dar subadęs vaizuojamos moters tarpukojį peiliu.

Įvykis buvo padarytas birželio 15 dieną, tądien, kai Raudonoji armija okupavo Lietuvą 1940, tai dėl to labai ilgai daug kas galvojo, kad tai toksai gal nelabai apgalvotas, bet politinis protestas. Vienok paskui neatsirado jokių požymių, kad tasai Bronius Maigys būtų ką nors žinojęs apie Lietuvos okupacijos datą ar išvis turėjęs kokių nors politinių motyvų.

Patsai gi jis aiškino, kad čia kerštas valdžiai už tai, kad tarybinė medicina negydo jo ligų, kurios kažkur pilve darosi, nes jam žarnas skauda, ar tai kažką panašaus. Tai jei jau valdžia nenori turėti varganų menkų išlaidų ant jo sveikatos, tai padarysiąs tokias išlaidas valdžiai, kad toji gerai pagalvotų. Tai išlaidas aišku, Bronius Maigys valdžiai padarė, bet valdžia pagalvoti nei nepagalvojo, nes ne valdžios sugebėjimuose buvo galvot.

Paveikslas "Danaja" buvo laikomas vienu iš garsiausių, jei ne pačiu garsiausiu pasaulyje kūriniu, vaizduojančiu nuogą moters kūną, taip kad jo reprodukcijos šimtus metų buvo fapinimo objektas ne šimtams ir ne tūkstančiams, o milijonams, o gal netgi ir milijardams žmonių. Taip kad praradimas pasaulio kultūrai čia buvo didžiulis. Paskui restauratoriai 12 metų tą paveikslą restauravo, bet iki galo visko surestauruoti nepavyko, nes sieros rūgštis ėda viską, ir ėda viską greitai ir nepataisomai.