Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Boxxy

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai nuo šito vat Boxxy filmuko viskas prasidėjo

Boxxy - kažkokia merga, lygtais emo, o šiaip tai eilinė dėmesio ištroškus kekšė. Jauna dar visai, kai padarė pridurnavotą filmuką, tai paskui tokia mažvaikių minia lakstė po 4chan ir džiaugėsi, rėkdama Valkyrie, o kita susibūrė į C.B.C.R. ir visi tarpusavy pjovėsi, tai buvo geriausias fleimas per ilgą laiką nuo internetų pradžios per visą pasaulį.

O tai prasidėjo nuo kažkokio durno Youtube filmuko, kuris užsivadino "FOAR 4DD1 FRUM BOXXY". Tai paskui tą Boxxy akauntą ant Jūtūbės nulaužė tie visi C.B.C.R. ir filmuką ištrynė, ale jis per kitur vėl išplito. Tai paskum dar buvo dar kažkokių paskum filmukų su ta Boxxy.

Aišku, visokių tokių Boxxy būtų galima išvengti, jeigu visi laikytųsi taisyklės TITS OR GTFO, bet kadangi nieks į ją nekreipė dėmesio, taip ir išplito po internetus tokios nevisprotės... Taigi dabar, bijantis tokių veikėjų kaip Boxxy, sakoma, kad tai taisyklei no exceptions.

Tai paskui padarė visi išvadą, kad pasirodo baisiausias pasaulio trolis - tai kažkokia nepilnametė, ta pati Boxxy, visus išvariusi iš proto ir supjudžiusi tarpusavy. Taigi taip dar visus nukvankino, kad pati pasidarė į mėmę, simbolizuojančią pačią ją visoje pilnatvėje.

Boxxy fanų valpeiperis visame gražume, galit užsidėt, jei paspausit, tai yra geros rezoliucijos

Tai štai jums ir prašom, o dar galvoja mat žmonės, kad troliai esą vyrai, o pasirodo, kad supermamos šmaikštašiknės - suvisam baisiausia publika išties, jei tik duoda joms kas nors valią. Taigi ne veltui sako, kad moterys baisiausi padarai.