Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Borisas Dekanidzė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Borisas Dekanidzė - toks mielas vaikinas, protingas atrodo, o jį už grotų pasodino, o dar nušovė paskui... šiaip žiauriai į Šeldoną iš "The Big Bang Theory neša, ne?

Borisas Dekanidzė - garsiausias Lietuvos nusikaltėlis ever. Vienas iš Vilniaus Brigados vadų, nors ir ne patsai didžiausias gal. Tapo paskutiniuoju žmogumi mūsų šalyje, nuteistu mirties bausme - už tai, kad organizavo žurnalisto Vito Lingio žmogžudystę.

Mirties bausme Borisas Dekanidzė buvo nuteistas 1994 rudenį, o jau po 4 dienų po nuosprendžio paskelbimo buvo įvykdytas įspėjamasis teroro aktas Ignalinos AE - netikėtai sustabdyti abudu reaktoriai. Informaciją apie Georgijaus Dekanidzės rengiamą teroro aktą Lietuvos teisėsauga gavo dar likus dienai iki galutinio teismo posėdžio - vokiečių žvalgyba pranešė, kad atominė elektrinė paruošta sprogdinimui, keli darbuotojai papirkti, o elektrinėje jau yra dideli sprogstamieji užtaisai.

1995 pagal oficialius duomenis Borisui Dekanidzei buvo įvykdytas mirties nuosprendis. Pagal oficialius duomenis - specialiame Latvija mikroautobuse, kuris su Borisu Dekanidze nuvažiavo kažkur prie viešbučio "Vilon", ten sustojo šalikelėje ir padarė savo darbą. Tai čia oficialūs duomenys tokie. Tai čia Pipedija tik retoriškai klausia: ar jūs tikite tokiu briedu, kaip kažkoks mikrobusas, kuris iš Lukiškių nuveža kalinius kažkur prie kažkokio viešbučio, kad mirties bausmę įvykdyt?

Neabejotini įtarimai sklando tokie: po to, kai Georgijus Dekanidzė pademonstravo, kad pilnai gali šeimininkauti atominėje elektrinėje, o teisėsauga nieko padaryti negali, slaptas sprendimas, priimtas teisėsaugos - atiduoti Georgijaus Dekanidzės sūnų tėvui, su sąlyga, kad Vilniaus Brigada bus panaikinta, o pats Borisas Dekanidzė išvyks iš šalies.