Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Birute Coolness

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Birute Coolness (liet. Birute Kūlnes) - anoks slaptas ginklas ant Lietuvos ir agentas toks, itin panašus į Energetikos ministrę Birutę Vėsaitę. Šio grėsmingo specnazovco požymiai:
  • Geria tik Moskovskaja su kvasu, suplaktą ir sumaišytą
  • Standartinis KGB makijažas
  • Nešiojasi ir šaudo su Makarov TT
  • Turi licencija visus nužudyti ar bent bandyti tai padaryti
  • Išprususi biologijoje, ekologijoje, zoologijoje, farmakologijoje, ekonomikoje ir energetikoje
  • Mėgsta sočiai pavalgyti aukšto rango diplomatų draugijoje, bei paskanauti šampanu 1980-ųjų "Sovietskoje"
  • Visada išsisuka bet kokioje situacijoje
  • Kai jį bando kas nors nužudyti - nužudo visus arba bent jau nukautoja, jei ne ginklu tai bent jau intelektu
  • Yra pavyzdys visoms moterims ir merginoms


Supersekretnas geriausias Lubiankos agientas Birute Kūlnes ateina daryti tvarką ant Lituvos

HA HA HA ! Išdūrėm!

Nėra čia jokio superagiento, o tik mūsų šaunioji Birutė Vėsaitė, katrąją puola visokie troliai internetuose, ir nuo jų nesugeba net premjeras Algirdas Butkevičius apginti, nors skaito visokius ten slaptus popierius, katruose parašyta kas ir kiek moka už trolinimą - sako, dideli pinigai ir stambios jėgos ten sukasi. O istorija tokia, kad ponia Birutė atsidarė savo internetą [1] ir norėdama, kad tiesos ir energetikos žodis sklistų visomis įmanomomis kalbomis, tai tuose internetuose buvo pridėta funkcija daryti gūgltransleitoriaus vertimą. Tai anas durnas buvo ir Vėsaitė ir vertė atatinkamai. Visi pradėji šaipytis iš ponios Vėsaitės, ir ji nepraėjus nei porai savaičių tą funkciją panaikino ir dabar apie geruosius Energetikos ministrės darbus galima sužinoti tik lietuvių kalba.