Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Birkauskiene

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Turd.png  Šitas straipsnis dvelkia nykiom išmatom, visai ne kaip Pipedija
Kažkoks nykus jausmas kyla, visai be jokio kognityvinio disonanso...
Patariam mažiau varyti šūdus, o dar pasiskaityti čia. Ir paveiksliukų pridėt būtinai!
Apie tai, kaip gauti dozę šizofrenijos, plačiau diskutuokite aptarime.
 Darzelis.JPG  Šį straipsnį rašė jaunas beigi nepatyręs, tačiau perspektyvus Pipedantas, dėl to pykti, kad
jis nelabai sukelia kognityvinio disonanso nevalia ir reikia į jį atsinešti tolerantiškai
 Cop.JPG 
Ar pats šitą šūdą ištrinsi, ar baninti reikės?
 Nuvola-like search trash.png  Šis straipsnis yra BEVILTIŠKAS!
Šitas straipsnis mums panašus į visišką analfabeto parašytą raidžių kratinį.
Jei tai neatrodo akivaizdu, žiūrėkite diskusiją.
Jei galite parašyti šį straipsnį iš naujo, tegul ir kelis kartus mažesnį, pradėkite tai iškart!
 Crystal Clear action button cancel.png  Dėmesio! Šis puslapis yra sukurtas kažkokio gėzo paskutinio, kuris nieko nesugeba, net nežino taisyklių.
Adminai, ar šiaip kas nors, trinkit šitą š... ir perrašykit į normalų!!!


 Noia 64 apps xeyes.png  Šis straipsnis ar jo dalis neatrodo pakankamai suprantami, nes jo autorius buvo girtas.
Jūs galite padėti Pipedijai paaiškindami dėstomus teiginius glausčiau ir suprantamiau. Arba bent jau paaiškinkite, apie ką kalba.
 Noia 64 apps xeyes.png  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta šizofrenijos, kognityvinio disonanso ir pozityvumo
Informacija, katroji galimai praverstų: Kaip rašyti kaip Pipedija? Virtualus sąmokslas, Pipedija:Taisyklės ir susitarimai

Birkauskienė - Dar žinoma kaip lašiniuotė beigi didžioji motušė, yra(?) viena švelniausių ir labiausiai atjaučiančių Kauno Santaros gimnazijos mokytojų.Niekada neleido tyčiotis iš matematikos ir pati visada draugiškai apkriokdavo jai neįtikusius mokinius, kurių, deja, buvo pilna mokykla.Pasižymėjo tuo, kad lipdama į antro aukšto tualetą paslydo ir išgriovė velniop pusę pagrindinės foje laiptų, ko dėka jos ir taip nekenčiami mokiniai pradėjo jos neapkęsti dar labiau.Tiesa, geri žmonės šneka, kad toji Birkė buvusi labai gera anokiai tai elitinių vaikų klasei, kuri baigusi šią šūlę 2004 metais.Pagrindinis Birkauskienės talentas buvo ir tebeesąs išmušimas iš geostacionarios orbitos dirbtinių žemės palydovų.Jinai tai padaro juos veikdama savo gravitaciniu lauku, kurį sukuria jos 5 Kamazų svorio gigantiška subinė.Turi du vaikus, vienas psichas su šizyko žvilgsniu, o kitas visas nepilnametes iš eilės rūrinantis storulis.Visur su savim tamposi dulkių siurblį, ant kurio užrašyta O2.Kam to reikia, niekas nežino.Niekados nebuvo Japonijoje, nes ten legali banginių medžioklė.


Politinės pažiūros

Sakė, kad balsuos už tą partiją, kuri per dieną sugebės ją iššerti už 1509 litus.Štai ir turime rezultatą, kolegos.


Humoro jausmas

Ši mėlynojo banginio formacijos seksė turi tikrai gerą humoro jausmą, kuris buvo suformuotas Orlausko, Šilansko beigi jos mėgstamų (tai reiškia, kad tikriausiai suvalgytų) kitų alkoholikų.Vieninteliai žmonės, suprantantys jos bajerius - jos palikuonys.Tiesa, neturima patikimos informacijos, ar šie du tikrai yra žmonės, todėl mokslui dar nežinoma, ar yra nors vienas žmogus, kuriam šioji Birkė kelią ne tik pasišlykštėjimą bet netgi šypseną išspausti sugeba.


Pasiuntimas nx

Vieną kart pasigyrė, kad buvo pasiųsta nachui.Jei pasiuntė, reiškia buvo už ką


Birkės draugai

-Psichinis stabilumas

Tuo tikrai net neverta abejoti, todėl šiame skyriuje yra pasakyta visa teisibė.Argi tarp suolų užstringatis žmogus gali būtų psichiškai nestabilus ?


Pagarba iš mokinių

Ko gero labiausiai gerbiama mokytoja per visą neilgą 20 su trupučiu metų mokyklos istoriją.Labai mylėta auklėtinių, šie net neleido vargšelei eit iš namų į Paskutinio skambučio šventę pėsčiomis (Vis tiek kalno nebūtų įveikusi) ir nuvežė ją iškilmingoje eiseneje, sudarytoje iš 25 metų senumo kledarų.Bėda ta, kad eisena neužkilo į Romainių kalną, nes tokios masės jokia žmogui žinoma ratuota mašina nesugeba pakelti, todėl teko mielajai Birkei samdyti KOP sraigtaspanį.Per skambutį į kiemą parašiuotuota Birkė savo nusileidimu taip sudrebino žemę, kad kažkokiais tai opel astrai net karteris pratrūko.