Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Birželio 22

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Birželio 22" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Birželio 22 - tai mėnesio Birželio diena, kuri yra žymima skaičiumi 22. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Birželio 22 diena dažniausiai būna kartą per metus, Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Birželio 21 ir prieš Birželio 23 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1941 metais Hitleris užpuolė Staliną. Deja, Hitleris galiausiai prakišo. Liaudies atmintyje iš to laikotarpio išliko pasakymas: Stalinas tėvelis, Hitleris vagis; Stalinas apšiko Hitleriui akis.
  • 2009 metais tarptautinė technologijų ir inovacijų kompanija Siemens kartu su Norvegijos energijos kompanija StatoilHydro paleido pirmąją pasaulyje plūduriuojančią vėjo turbiną. 2,3 MW galingumo 82 metrų skersmens rotoriaus Siemens vėjo turbina plūduriuoja maždaug 12 kilometrų į pietryčius nuo Norvegijos krantų.
  • O 2014 kažkokios Donbabvės prezidentas Stralkovas paskelbė, kad šią dieną, kad bus sukilimas Kijeve ir visa Ukrainos valdžia bus nuversta, ir koloradai visur laimės. Tai susirinko 200 koloradų, kurie buvo užmėtyti kiaušiniais ir bėgo slėptis.


Dar apie Birželio 22

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Birželio 22: